Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagy? Mit szólnál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagy? Mit szólnál, ha ismeretlenül megcsókolnálak egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egyébként is bejönnék neked :).
2012. szept. 26. 21:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Istika... nálam ez nem így működik. Az, hogy mennyire becsülök meg egy nőt, független attól, mennyire volt tartózkodó. Inkább attól függ, hogy mennyire tartja értékesnek önmagát. Javítsatok ki, ha tévednék, de néha egy csók olyan természetesen történik. Lehet, hogy sokszor nem is az érzés hiánya a probléma, inkább csak az elvek, amik a nő fejében vannak. Vagy rosszul látom?
2012. szept. 26. 22:24
 22/25 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy még fiatal vagy. Ezért nem érted, hogy értette Istikee.

Még sokat kell tanulnod.

2012. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy én vagyok az, aki nem értette. De ha így is van, számít egyáltalán? Arról beszéltem, én hogy vagyok ezzel a dologgal. Ha később bármilyen hatásra meg fog változni a hozzáállásom, biztos észreveszem majd. Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem a megértésem korlátolt, csak egyszerűen más a véleményem. Ráadásul nem is Istike írását akartam cáfolni, mert tudom milyen íze van a sikernek, amit nem rögtön érsz el. Amiről én beszéltem, az egy egészen más megközelítése a dolognak. Próbáld meg elfogadni :).
2012. szept. 27. 13:44
 24/25 anonim ***** válasza:
Én elvágnám a torkodat egy vadász késsel
2012. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Biztos profi vagy benne :)
2012. szept. 27. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!