Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagy? Mit szólnál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagy? Mit szólnál, ha ismeretlenül megcsókolnálak egy szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egyébként is bejönnék neked :).
2012. szept. 26. 21:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
8-as vagyok. Kedves kilencedik, hidd el nekem, hogy én nem játszom az eszemet itt kommentben sem! Nekem ez k*rvára nem jönne be, azt gondolnám, hogy ez egy bunkó p@raszt, aki vagy s*gg részeg vagy teljesen be van állva. Vagy csak egyszerűen egy ekkora tapló. És igenis ellökném magamtól és semmit az ég adta világon nem akarnék tőle. És azért biztos vannak még olyan lányok, akik szintén így vannak ezzel, mint én. :)
2012. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Beleharapnék a nyelvedbe, és megtekerném a kezemmel a micsodádat.
2012. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
én ha elöötte egy drabig táncolnál velem és tényleg bejönnél nekem akk talán igen......
2012. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy befolyásolja a dolog kimenetét az is, hogy miként történik? Ha például előtte tartottuk a szemkontaktust, küldtük egymás felé a jeleket, az egészben stílus van, akkor egészen másként jön ki, mintha csak úgy odaugrok.
2012. szept. 26. 21:53
 15/25 anonim ***** válasza:
#8 és #11-es vagyok. Hát ha előtte volt szemkontaktus és esetleg kis flört, én valahogy a csókot azért akkor sem. Táncolni táncolhatnánk, esetleg kicsit érzékibben is, de ennyi első alkalomra egy buliban. A csók az nekem egy kicsit érzelmesebb annál, minthogy egy valamennyire azért még idegennel tegyem. :)
2012. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, ezt embere válogatja. Nem vagyunk mi sem egyformák. Valaki szereti, valaki nem.

Nem lehet általánosítani.

2012. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én például még az első randi után sem adnék csókot, sőt a második után sem. Meg kell dolgoznia a férfinak érte.
2012. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Attól függ milyen kedvemben találsz. Vagy nagyon felidegesítene vagy félrevonulnánk valamerre.
2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát ha te valóban olyan csaj vagy akkor tisztellek azért :DD van tartásod kihívás vagy


nah de a mezítes csiga pl itt előttem sima ügy lenne hehe

2012. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Istikaaa és miből gondolod, hogy ha pl a csókot engedné egy csaj, akkor már le is feküdne vele? -,-'

Azért ne általánosíts...!

2012. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!