Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, és hátrányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, és hátrányos, hogy ha egy fiú zavarba jön egy általa gyönyörűnek tartott lánytól?

Figyelt kérdés
És ezt persze észre veszi a lány, és csak mosooyog rajta. 22f
2012. szept. 26. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, inkább aranyos :)

Persze attól is függ milyen a szituáció és hogyan reagál a srác :)

22/L

2012. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi 4 éve vagyunk együtt és néha úgy nézek a barátomra h zavarba jön :D mi ebbe a gáz?:D:D én is zavarba jövök tőle
2012. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis. :)
2012. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Huh, akkor talán nem néz hülyének.

Amugy bármikor, amikor együtt vagyunk akkor mindig zavarba jövök, lesütöm a szemem, szerényen mosolygok mint a tejbetök, kicsit elakad a szavam:) meg ilyenek.

Köszike a válaszokat<3

2012. szept. 26. 18:48
 5/9 anonim válasza:
Jaj, én is ilyen vagyok, sőt ma is utcán velem szemben jöttek szép lányok és levegőt is alig tudtam venni, úgy beparáztam és éreztem, hogy jaj én egy semmi vagy hozzájuk képest és ronda is vagyok, tök para a szép lányok közelében lenni. :D
2012. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az ilyesmivel akkor lehet sikered, ha nagyon jól nézel ki. Ha ilyen viselkedés mellé csúnya vagy, akkor elkönyvelnek lúzernek.
2012. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a gond, hogy nem vagyoi jópasi, sőt, még átlagosnak sem mondhatom magam, nagyon sok nő nézettmár lúzernak, ezért is tettem fel ezt a kérdést. Csak tudod, a remény..
2012. szept. 27. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor igyekezz, hogy ne gyere zavarba. Pl. beszélgess sok szép csajjal, hogy megszokd a jelenlétüket.
2012. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hmm:) ez nem is rosszötlet:)) köszi:)
2012. szept. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!