Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék magamnak egy párt? :/

Figyelt kérdés
Ma jutott megint eszembe ez a gondolat, 18 éves fiú vagyok, de még mindig nem volt bnőm. Nagyon rossz a kedvem mikor mindenütt látom a suliban, a buszon a buszmegállóban a szerelmes párokat én viszont még nem vtam szerelmes senkibe se. Tetszik most nekem egy lány, de még életemben nem beszéltünk, azt se tudja, hogy létezem, nem merek oda menni hozzá. Mit tehetnék ez a helyzet ellen? :(

2012. szept. 24. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is egy szerető társat keresek! 21/l
2012. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fülünyúl ***** válasza:
Nyavalygás helyett mondjuk odamész hozzá, szóba elegyedsz vele, és tudni fogja hogy létezel. Béna...
2012. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gatyába rázod magad, és mondjuk oda mész hozzá beszélgetni, vagy nem tudom. Ugye a mára nagyon ismertté vált facebook-on bejelölöd, beszélgetsz vele, majd később ott is ahol látod, meg mittuomén.
2012. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem nagy vigasz, de nem vagy egyedül: 19/f ...
2012. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs Facebookom már vagy egy hónapja :(
2012. szept. 24. 19:16
 6/11 ASOT ***** válasza:

Amióta világ a világ az ember egy társat szeretne maga mellé.

A kérdésed szintén oda sorolandó, hogy hogyan szedjek fel h kezdeményezzek miért nincs mit kéne stb..csak más megfogalmazásban...


Az a helyzet, hogy ha nem teszünk annak érdekében semmit, hogy történjen valami, akkor nem is fog soha a büdös életben!!

Ergo ha nem szállunk fel arra a buszra amire ő, vagy csak a gép előtt ülünk és sosem megyünk ki , akár vásárolni, vagy bármi akkor nem is fog történni semmi.


Meg kell mozdulni néha, kockáztatni sz@rni a szabályokra és sz@rni mások véleményére, és arra h mit gondolnak rólad. Ha nem próbálod meg sosem tudod meg mi lett volna ha....

És hát öreg korodban majd kesereghetsz h mekkora b@rom voltam...:)


szóval keresd meg azt a lányt :)

2012. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha egyáltalán nem mersz odamenni,mondjuk kérd meg az egyik haverod,hogy mennyen oda veled,igaz ez egy kicsit ciki,de ha máshogy nem megy.
2012. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A jófogáson árulnak. -.- Most komolyan, szerinted honnan vannak a barátnők? Az égből potyognak? Szimpi csaj -> Hívd el randizni

Tádáááááááá. Egy barátnő jelölt! Gratulálok! :)

2012. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyen jó sok lóvéd és fekete BMW-d, meglásd, özönleni fognak a csajok!
2012. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs miért elkeseredned:) Sok embernek csak azért van barátja/barátnője, hogy legyen valakije.. kihasználja a másikat, nem várnak a szerelemre.

A lányhoz menj oda, hogy mennyi az idő, talán ez a legjobb 'kifogás':))

15L

2012. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!