Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek szerelmes vok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerelmes vok egy lányba?

Figyelt kérdés
na szval én is ő is 12 néha hülyéskedünk de ugy hosszabban még nem beszéltünk,ja és egyszer benyomott egy olyan köszönést hogy : csőőőőőőőőő olyan hizelgösen
2012. szept. 24. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Annyi troll van már itt, hogy nem bírom eldönteni, hogy melyik kérdést hogy kezeljem. Régen könnyebb volt felismerni az ilyesmit.
2012. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rángasd meg a haját! És vegyél neki virágot, meg csokit.
2012. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legózzatok...
2012. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

(4), én azt ajánlom, hogy csak azokra kérdésekre írj bármit is, ami kulturáltan, normálisan van megfogalmazva és leírva. Az valószínűleg tényleg tanácsot kér. Aki

"oan szerelmes vok" stílusban ír, és se füle se farka a kérdésnek, meg igazából nem probléma, csak ordít a kérdésről, hogy unatkozik az illető, azzal nem kell foglalkozni.

2012. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rugdosd meg majd dobd ki az ablakon!
2012. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit.
2012. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon értelmes válaszok... a rövidités pedig azért van mert siettem...IGazából KÉRDEZEM NEM VICCBŐl:)
2012. szept. 24. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek mutatnom kéne egy kérdést amire képtelenség helytálló választ adni, akkor ezt mutatnám.
2012. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 12 évesen inkább csak legyetek jó barátok
2012. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki siet, miért itt kérdez? Illik megvárni a válaszokat, nem? A sietség nem indok arra, ha valaki meggyalázza a magyar nyelvet, holmi sz@ros rövidítésekkel.
2012. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!