Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el az sztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el az sztálytársnőmnek, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akit már 7 éve ismerek. Eleinte félénk, visszahúzódó volt, én eg csak barátként tekintettem rá, ahogy ő is rám. Nem igazán tudom, hogy hogy mondjam meg neki, mert az idő múlásával egyre jobb barátok leszünk, és ha ő nemet mond, akkor már soha nem tudnánk a brátot a másikban.

Esélyem sem hiszem, hogy lenne nála, ami mégjobban elveszi az önbizalmam (soványnak is épp nem mondhatom magam).

Eddig a jól bevált "levél a titkos imádótól" dolog tűnik a legjobbnak... de nem t'om...

Szóval?

15/F


Ja igen: a "ne szarj a saját kertedbe!" kommenteket ne szeretném itt olvasni :D



2012. szept. 23. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így: Szeretlek.
2012. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszeruen mondd el neki:D ez a titok hodolos cucc nemjo ottlet:)

Ha nemet mondd akkor nemet de ettol meg lehettek haverok!:D

2012. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová, tölts vele minél több időt, és próbálj meg közelebb kerülni hozzá. Öleld át vagy puszild meg, ha valami újat látsz rajta, dicsérd meg. Előbb-utóbb fel fog neki tűnni, hogy figyelmesebb lettél iránta, és ha ez őt nem fogja zavarni, akkor megemlítheted neki egyik program alkalmával, hogy mit érzel. Kérdezd meg, hogy lehetne-e ebből több, de tedd hozzá, hogy nem akarod, hogy ez a barátságotok rovására menjen, ezért ha nemet mond, azt is elfogadod.
2012. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Istenem... 1000000000 is NEM ÍGY KELL

Ez nem úgy megy, hogy "szeretlek" és már jártok is. KEzd nonverbális jelekkel, szemezéssel, "véletlen" érintésekkel, sokat beszélj vele, majd szépen kialakul, minden kapcsolat más ütemben, módon halad, nincs recept. vOlt olyan csajom aki hamar jött és hamar ment, s volt olyan, hogy fél évig próbáltam de semmi, és olyan is, hogy 1 évig próbáltam, összejött majd vége.

2012. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem válasz esetén kínos lenne utána a szemébe nézni
2012. szept. 23. 20:05
 6/11 anonim ***** válasza:

mond el neki :) ne leveleket küldj.. az olyannal én sose foglalkoztam..

honnan tudná hogy nem egy 40 körüli pedofil ír neki :) :D

2012. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lol
2012. szept. 23. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
ne mosbyzd meg!
2012. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem is hasonló volt a helyzetem. szerintem ne csak azzal törődj, h h mondd el neki, mert, tényleg csak barátként fog rád tekinteni. lassan érzékeltesd vele, h bejön neked. például hülyüljetek sokat együtt, meg piszkáld is egy kicsit. 14/f
2012. szept. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már 7 éve csak barátok vagytok. Mégis mi a f*szt akarsz? Az osztályon kívül is van élet! Ráadásul pont abban a korban van, amikor az idősebb pasik iránt kezd el érdeklődni. Nálunk is középsuliba mindegyik csajnak 20-on felüli pasijai voltak.

Keress magadnak egy óvodást. Ezzel a hozzáállással max. egy 6 éves állna le veled.

2012. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!