Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen érzés, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, ha valakit vissza kell utasítanotok?

Figyelt kérdés
Lányok, milyen érzés, ha valakit vissza kell utasítanotok?
2012. szept. 22. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Miféle kérdés ez? Fiú vagyok, de ez baromság. Szerinted jó?
2012. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Rossz érzés, és sajnálom is. Ráadásul sokan magukra veszik, pedig nem tudhatják, hogy nemrég szakítottam, hogy még mindig mást szeretek, stb. Nyilván mindenki kudarcnak ítéli meg az elutasítást, de nem mindig tehet róla, akinek nemet mondtak.
2012. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sajnálom, akiket visszautasítottam. Nem jó érzés...
2012. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lencsilány14 válasza:
Olyankor nagyon bűntudatom van és nem szeretnék utána találkozni vele...:(
2012. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Hajjaj, el tudom képzelni mennyire sajnáljátok a visszautasított egyént...
2012. szept. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kellemes.
2012. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ ki az.


Volt olyan, aki nagyon bunkó volt, személyes sértésnek vette, hogy nem dugok vele abban az adott minutumban, ahogy megismert. Nos bevallom, imádtam elzavarni a fenébe.


Viszont aki normális, kedves azt nagyon sajnálom és soha nem lennék képes bunkón elutasítani. Megmondom tapintatosan, hogy nem akarok vele kapcsolatot, de a barátságot én mindig felajánlom, aztán ha akarja tartja, ha nem, akkor nem.

2012. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!