Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz, ha már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha már annyira vágyom egy lányra, aki szeret engem és akivel szexelhetnék, hogy már az sem érdekel ki és hogy néz ki? Ennyire hiányom lenne már?

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is csöppentem már ilyen helyzetbe, amikor meg ott volt akkor döbbentem rá, hogy h,lye vagyok?!! Aztán otthagytam szegény srácot. De tényleg viselhetetlen ronda volt...
2012. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez gáz, de ilyen az élet. Hasonló cipőben járok, csak én lány vagyok :S
2012. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hmm nem nem gáz. Erre mondják azt szakszóval hogy kanos vagy.
2012. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, hogy én is egy elviselhetetlenül ronda srác vagyok, mindig is így éreztem magam. Nyílván nem véletlen, ha még barátnőm sem volt.

Egyébként ez bonyulultabb, nem csak szexre vágyom, annál többre, egy lányra, aki rajongásig szeret engem.

2012. aug. 10. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó hát ilyen alapból úgyse lesz. Majd szeretni fog miután sokat szexeltek. Vagy csinálsz valami szuper dolgot ami bejön neki.
2012. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak amire vágyom leírtam. Nyílván ilyen láynt nehéz vagy szinte lehetetlen találnom, aki épp belém szeret, de a remény hal meg utoljára.
2012. aug. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!