Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék már pasit. Mindenfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már pasit. Mindenféleképpen hiányom van már'Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van két pasi, egyiket elég régóta ismerem , de nem igazén akar összejönni a dolog. De szerintem ha megmondanám , hogy mi a helyzet akkor igen.

Van ennek a srácnak egy haverja, aki nagyon tetszik nekem, de sajnos vele nem igazán tudnék beszélni , csak abban az esetben, hogyha elkérem az 1-es számú pasitól az msn-jét.

De félek, hogy akkor az egyes számú megharagszik és a haverjának sem kellek majd. Tényleg ki vagyok . Hogyan tudnám megoldani?

A bunkó válaszoktól kíméljetek , mert nem 1 éjszakás kalandot keresek.


18L


2009. dec. 19. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Odamész és megkérdezed. Msn előtt is volt élet.
2009. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De nem tudok vele találkozni , max ha az 1-es számú pasival vagyok , és elég durva lenne, előtte elkérni az msn-jét vagy a számát.
2009. dec. 19. 23:06
 3/18 anonim ***** válasza:
iwiw, myvip, facebook,másegyéb ,valahol biztos fennvan és lehet msn je is nyilvános, vagy ha nem akkor elkéred ott tőle privátban.
2009. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A vezetéknevét nem tudom. Sajnos félek attól is, hogy elmondja az 1esnek és akkor nagy galiba lesz.

De annyira kell már nekem valaki.

2009. dec. 19. 23:13
 5/18 anonim ***** válasza:

ha nem csinálsz belőle nagy ügyen akkor senki sem fog. amikor találkozol vele azt mondod, hogy szeretnél vele megbeszélni valamit, ezért elkéred az msn-jét.

De tényleg. Ha nem csinálsz belőle drámát és nem görcsölsz emiadt akkor seniknek sem fog az eszébe jutni, hogy neked a 2-es számú fiú jön be.

2009. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindkettő bejön de az 1est , nem értem , nem tudom mit akar.

Van amikor érzem, hogy akar és kellek neki többnek mint egy barát máskor meg nem.

Most az önbizalmam is a földön hever, most is bőgök, ki vagyok már.

2009. dec. 19. 23:22
 7/18 anonim ***** válasza:
ezen ennyit parázni... Elmész velük buliba, és ott elkéred... egy bulin senkinek sem tűnik fel... vagy mondjuk egy zenét kérsz el tőle, és mondod hogy tolja át msn-en...
2009. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

tudom , hogy ez könnyű dolog . Ha nem most lenne akkor mindkét pasival flörtölnék , de ez sajnos most van !

Van egy nagy problémám ami mindennek a kulcsa , nem lehet rajta változtatni, így marad amíg élek , és ennyire szánalmas és szerencsétlen fogok lenni.

2009. dec. 19. 23:31
 9/18 anonim ***** válasza:
addig leszel szánalmas és szerencsétlen, amíg beletörődsz abba hogy szánalmas és szerencsétlen vagy. TEGYÉL MAGADÉRT! erőfeszítés nélkül nem mész semmire. ja, meg kockáztass. kockázat nélkül nincs nyereség. Ha egy elmegy, jön másik 2. Esetedben ez ugye akkor 4 :P
2009. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen , tudom .Bárcsak megint a régi én lehetnék.
2009. dec. 19. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!