Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyennek találtok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyennek találtok? Hogy nézek ki? Zavar titeket a fiúkon a szemüveg? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Ha bejövök nektek,nyugodtan írjatok !



2012. szept. 22. 18:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
azt megkérdezhetem hogy eddig miket találtál fel?
2012. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kösözömm szépen a vélemyéket :)
2012. szept. 22. 18:30
 13/21 A kérdező kommentje:
Hogy értsem?
2012. szept. 22. 18:31
 14/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
úgy értsd h rahedli könyv előtt ülsz már csak a pipa hiányzik a kezedből és totál úgy néznél ki mint aki 1 fizika / kémia könyvből ugrott elő :D
2012. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Semmit:)
2012. szept. 22. 18:37
 16/21 anonim ***** válasza:

pedig totál feltaláló kinézeted van!

ha elfogadsz egy tanácsot,akkor változtass egy kicsit az öltözékeden,mert túl komoly kinézeted van igy.a mai lányoknak pedig nem a komolyság vagy az értelmesség a nyerő!

komolyan!

2012. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
2012. szept. 22. 18:47
 18/21 anonim ***** válasza:

jól van látom tudsz te vasúti lámpára mászni :D

na ezek már jobb képek,de az ünneplősön tényleg olyan feltalálós vagy.vagy mint egy gróf :)

2012. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy frizuraváltás mindenképpen kéne, ezt a "bajuszt" felejtsd el és a sorompóval fényképezkedés sem jön be a csajoknak.
2012. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
elárulom h ha ne lennél ennyire anyuci kicsi fiának öltözve és leváltanál 1 contact lencsére levágatnád a hajad és nem lenne oldalra fésülve és összeszednéd magad és nem lenne a tanulás meg a gépezés fontosabb mint az kinti élet akk jó lennél egy jó csajnak is :D egyébként én nagyon trampli undorító csaj voltam kb 2 évvel ezelőttig és kezembe kellett vennem az irányítást mert láttam h ha így folytatom nem leszek boldog. és azóta döglenek a pasik értem ;) van barátom 9 hónapja és istenien érzem magam sok szerencsét :)
2012. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!