Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Milyennek láttok engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyennek láttok engem?

Figyelt kérdés

Sokan írjátok, hogy nem kell egy férfinak feltétlenül jóképűnek lennie, elég ha megüti a 40-50%-os arányt testalkata és arca, csak legyen igényes és legyenek jók a belső értékei.


Megpróbálom leírni, hogy én milyen vagyok, és erre szeretnék értékeléseket kapni, illetve hogy ti mennyire fogadnátok el párotoknak:


Nem tartom magam olyan hú de szép pasinak, de rondának sem, körülbelül olyan 60-70%-osra sorolnám magam testalkatra és arcra. Igényesen és férfiasan öltözködöm, szeretem a parfümöket, hajamat festetem és egy kicsit kisfiús arcom van. Határozott és merész típus vagyok, nem az az anyám asszony katonája, aki nem meri leszólítani a nőket ismerkedés céljából. Érzelmes típus vagyok, de nem annyira, hogy mindenen elbőgjem magam. Szeretek viccelődni, de tudok komoly is lenni, illetve koromhoz illően gondolkodni és viselkedni. Nem vagyok bunkó senkivel, mindenkivel próbálok kedves lenni, viszont ha valaki olyan hangnemen beszél velem, ami nem tetszik, rettenetes módon paraszt tudok lenni.


20/F


2012. ápr. 30. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszülsz?
2012. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8-as, de ennyiből nem lehet megismerni valakit, az viszont látszik, hogy van önkritikád, ami nagyon jó! :)
2012. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha képed is lenne, akkor már el is tudnálak képzelni:)

van ilyen ismerősöm mint te, csak ő nem szólít le nőket


23l

2012. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ennyiből nagyon nem lehet leszűrni, milyen vagy.

Kb. minden fiú, aki itt kérdezősködik, ugyan ezeket írja magáról.

Neten keresztül nem lehet megállapítani egy ember "milyenségét", főleg nem egy ilyen "mindenben átlagos vagyok" szöveg alapján.

2012. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kép nélkül mit sem ér amit leírtál:) Leírás alapján normálisnak,átlagosnak tűnik.
2012. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
linkelj képeket...pl milyen ruhákat hordasz
2012. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szimpi vagy:)
2012. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Képet nem szeretnék berakni, mert nem akarom, hogy valaki rámismerjen. Öltözködési stílusom pedig ilyesmi: [link]


Mellesleg zenei téren sem mondhatnám magam átlagosnak, nem azt hallgatom, amit a többség.

2012. ápr. 30. 15:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy szimpatikus vagy nagyon és hmm. nagyon jó az öltözködési stílusod. :)
2012. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be, ha egy férfi festeti a haját. Sőt az sem jön be, hogy valaki annyira görcsöl azon, hogy mit gondolnak róla az emberek, hogy képes ide kiírni. Ráadásul egy értelmes ember akkor sem paraszt, ha mások bunkók vele, hanem normálisan rendezi el a helyzetet. De azt gondolom, hogy 20 évesen nem vagy rosszabb, mint bárki más és még idővel fogsz fejlődni.
2012. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!