Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg a lánnyal, ha még sosem beszéltünk?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki tetszik, de sosem beszéltünk még, sztem azt se tudja, hogy létezem. Nagyon tetszik, de nem tudom mit tegyek. Mindig a barátnőjével lóg és ahogy láttam eléggé jó kedvű mindig. Volt mikor csak 3-man vtunk a suliba, Ők ketten csocsóztak én meg könyvet olvastam, nem mertem oda menni, mert ráadásul csocsózni sem tudok. Nincsen önbizalmam és sose volt még bnőm. Hogyan kezdeményezhetnék nála?


Ő 11-es én meg 12. osztályos vagyok.



2012. szept. 22. 11:53
 1/8 anonim válasza:
menj oda nyugodtan. vagy ha nem megy írj rá fb-n és kezdjetek el dumálni, velem is volt egy hasonló h ráírtam egy fiúra tökjól elbeszélgettünk majd elmentünk gyrosozni, azóta is jóba vagyunk, kérdezd meg hogy vagy ma , vagy a kezdetben csak mosolyogj rá és ha visszamosolyog legközelebb már meg is kérdezheted :)
2012. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MadameViciouse ***** válasza:

Hogy jön ide a csocso?:D

Köszönj oda és kérdezd meg beszállhatsz-e a beszélgetésbe pl.

Vagy jelöld be facebookon és beszélgess előbb ott vele, talán legyűröd a gátlásaid. Mehet a - :D

2012. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide, hogy ha tudnék csocsózni akkor beszálhattam vna és úgy lehet könnyebb lett vna. Am. nincs fb-m és nem is lesz, élőben kellene vhogy megpróbálni, bárcsak ne lennék ennyire besz*ri.
2012. szept. 22. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Ők mennyire tudnak csocsózni? Mert lehet, hogy ők sem profik, csak kedvük támadt játszani, pusztán időtöltésből. Én sem tudok csocsózni, de ha valaki társul hozzám, bármikor szívesen játszom. :) És volt már, hogy nyertem is, amit nem tudom hogy csináltam. :D

Menj oda hozzájuk és először csak kezdd el figyelni, ők hogyan játszanak. Beszélgess velük a csocsóról (mióta játszanak, szeretik-e amúgy a focit, mi a hobbijuk, stb).

Aztán legközelebb ha látod a kiszemeltet, odamehetsz megint valami témával, persze csak akkor, ha az első beszélgetés alkalmával nem volt elutasító.

2012. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad volna, h ő 11 én meg 12 éves vagyok, megértem a kérdésed...de ember, 12. osztályos vagy...eddig hol éltél? :)
2012. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem érdekeltek a csajok meg béna vagyok és mindig piszkáltak, most lettek barátaim is csak, nem tudtam eddig a lányokkal foglalkozni. :(
2012. szept. 22. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs azzal, ha eddig nem volt barátnőd. Nekem sem volt még barátom és szintén 12.-es vagyok, mégis élek. Nem vágytam rá, nem az érdekelt, hogy beálljak a sorba és minék hamarabb összejöjjek valakivel, akivel talán nem is érezném magam olyan jól. Minden jön magától, semmit sem kell sürgetni.
2012. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha azt írtad volna, h ő 11 én meg 12 éves vagyok, megértem a kérdésed...de ember, 12. osztályos vagy...eddig hol éltél? :)"


Minden embernek van hiányossága, vagy elmaradása. Van akinek sosem lesz barátnője. Ez nem olyan alap dolog mint az hogy iszol egy pohár vizet. Nekem sincs még barátnőm 28 évesen, pedig szeretnék.

Nem is vagyok rossz indulatú, mert egy remek családot akarok magamnak és jól nevelt gyerekeket.

2012. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!