Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bizonyítsam be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be hogy más vagyok?

Figyelt kérdés
hogyan bizonyítsam be egy lánynak, hogy más vagyok? sajnos elég sok rossz tapasztalata van a fiúkkal, 2-3 fiú ígért neki fűt-fát aztán lefektették és otthagyták... és a szex sem volt velük jó azt mondta... hogyan bizonyítsam be, vagy inkább hogy kommunikáljam felé hogy én más vagyok mint ők, és szex terén is oda figyelnék rá, fontos hogy ő is élvezze? mert sajnos én hiába lennék vele rendes, a többi fiú is biztos ilyeneket mondott neki... ötlet?
2012. szept. 21. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bizonyítanod semmit,ha más vagy tényleg akkor úgysem fogsz neki kelleni
2012. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hordj szivárványszínű ruhát -.-'
2012. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sehogy. Nem kell bizonyítanod. Légy önmagad. És akkor egyszer majd leesik neki, hogy te nem az a típus vagy.
2012. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as ez nem így megy :D

az ilyen csajoknak semennyi helyzetfelismerő képességük sincs, mondhatni seg*hülyék, azért fektette már le 3 troll a kérdező előtt... semmi ember ismeret sem ész nem szorult az ilyen csajokban, ráadásul még hallgathatod is a hülye feminista dumáit hátralevő életedben mert levakarhatatlanok, hagyd inkább a pic*ába

2012. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kb úgy,hogy te dugás után nem hagyod ott.

ha túl nagy feneket kerítesz a dolognak és nem dugod meg,akkor meg ő fog otthagyni.

szóval csináld ugyanazt,mint az előző pasik,csak te megtartod magadnak.

a nyafogásos témáiba meg nem menj bele,ne hagyd,hogy lehúzzon.

ilyenkor dobj fel egy olyan témát amivel megnevetteted,nem hagyod depizni,nyafogni.

2012. szept. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne is ígérj neki semmit kérdezd meg hogy jártok-e mert ha ígérgetnél ugyanarra a sorsra jutnál mint a többi a kapcsolatban nem igérgetni kell hanem tejesíteni
2012. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:

matematikai egyenletekkel bizonyítsd be.


nem hülyeségből mondom.


ha a lánynak van egy kis esze, meg egy csöpp humorérzéke, ebből rögtön rá fog jönni, hogy te tényleg más vagy. ha meg nincs neki, akkor meg nem érdemes vele szórakozni.

2012. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!