Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt h bizonyítsam be neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt h bizonyítsam be neki?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány, aztán nem igazán ismertük egymást, annyi h párszor találkoztunk egy szórakozóhelyen, aztán a vége az lett h elhívtam randizni.

Aztán eljött,minden tök jó volt kb másfél hétig, végül mondta h inkább nem szeretne tőlem semmit.

Aztán az a probléma h én úgy mentem oda hozzá h na ezt komolyan szeretném,szeretném fogni a kezét stb., de ennek ellenére nem magamat adtam, hanem a jó öreg csajozós trükköket vetettem be,mert biztosra akartam menni,aztán megvolt az eredménye, mert összejöttünk, de most mondta h inkább mégse.

Ez nem is lenne baj, de ugye én megjátszottam magamat,de ahogy megismertem azt vettem észre, h tök ugyan az mint én, gondolkodásra, viselkedésre, hozzáállásra stb, csak mivel én megjátszottam magam ő ezt nem vette észre.

Komolyan soha nem éreztem még ezt, h tényleg mintha saját magammal beszélgetnék csak lánnyal, amihez hozzájön h olyan szép szemei vannak, h egyszerűen nem tudom megállni h ne nézzek a szemébe meg rá,egyszerűen annyira vonz h az beszar*ás.

Szal most ezt h tudnám elmondani neki?

Azt vágom h ezt tettekkel nem lehet bizonyítani meg nem is nagyon akarom.


2009. dec. 30. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarom összetörni a lelki világodat, de nem csak skizofrén vagy, de homokos is.
2009. dec. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D:D:D:D

Első hozzászóló remélem azt tudod h félig ráhibáztál azzal h skizo vagyok:D

Voltam már vizsgálaton, de elég gyorsan eldőlt h nem vagyok:D

2009. dec. 31. 00:00
 3/3 anonim ***** válasza:

hát.. szimplán állj elé és mondd meg neki "nem adtam önmagam... úgy érzem te tökéletesen hasonlítasz rám, ne haragudj hogy így kijátszottalak de annyira megtetszettél, hogy mindenképpen meg akartalak kapni(járni akartam veled), kérlek kezdjük előröl. XYZ vagyok. :)"

ha ezek után nem akar tőled semmit, keress mást.

2009. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!