Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedvel ez a pasi vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvel ez a pasi vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni, mert amikor eloben talalkozunk ezzel a fiuval, akkor mindig nagyon baratsagos, bar egy ido utan csak, mintha kellene neki kis ido, hogy felbatorodjon. De akkor sokat mosolyog.

Viszont, ha nagy ritkan irok neki smst (havi egyszer, vagy ket havonta) akkor nem valaszol ra. Sose hiv fel es meg a facebookon se jelolt vissza. (Tudom, ez legyen a legnagyobb problemam, hogy nem vagyunk a face-en baratok),

de akkor is. O az egyetlen ember, aki visszautasitotta a jelolest, de irt egy levelet, amiben megindokolta.

Egy baratjaval viszont baratok vagyunk ott, es valahogy fura modon, amikor irok valami kommentet a baratja postjaihoz, akkor o is mindig reagal valamit, meg lajkolja amiket irok.

Szoval most nem tudom, hogy mi van. Legyszi ne kossetek bele a facebook temaba, mert eloben is szoktunk talalkozni, szoval nem ott elem az eletem. Koszi. Ja es en nem szeretem a lekvaros buktat! :D


2012. szept. 20. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan jól megakadályoztad, hogy trollkodjanak, hogy nem válaszol senki :D
2012. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, ugy tunik :D Lehet, hogy az a gond, hogy nem szeretem a lekvaros buktat? :D
2012. szept. 20. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
azért mert egy pasi kedves, nem jelenti azt, hogy be is jössz neki. Visszaigazolni, meg lehet azért nem igazolt vissza, mert tudná, hogy úgyis mindig írogatnál neki. Az sms-ekre pedig azért nem válaszol, mert nem akar:) szóval nem jössz be neki. De ha annyira érdekel, mért nem kérdezed meg.
2012. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!