Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek kénének, hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek kénének, hogyan tudnék lányokkal ismerkedni párkapcsolat céljából. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van sok lány ismerősöm, de valahogy mindig csak barát maradok. Azt mondja mindegyik, hogy milyen szép lelked van, meg tök jó fej vagy stb. Persze tudom, hogy nem vagyok adonisz, mivel vesebetegséggel küzdök 9 éve, emiatt vékony vagyok eléggé ~170cm-hez ~54kg! De nem tudok erősíteni, mert nem lehet. Kicsit szeretnék már továbbjutni a barát skatulyánál. És még abban szeretném ha tudnátok választ adni, hogy hol érdemes ismerkedni a "magamfajtáknak"? Lányok Fiúk válaszait egyaránt szívesen fogadom! 23f

2012. szept. 20. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni, milyen lányoknál próbálkozol. Ilyen esetekben rendszerint az szokott lenni a probléma, hogy az illető túlbecsüli magát, és esetleg a suli szépénél próbálkozik stb. El kell tudni helyezni magunkat. Te saját bevallásod szerintem sem vagy adonisz. Akkor olyan lányok körül nézelődj, akik lehet, nem olyan menő csajok, de rendesek, kedvesek stb.
2012. szept. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az adonisz kifejezést a testemre értettem, az arcommal elégedett vagyok. És természetesen nem az elérhetetlen lányokat cèlzom meg.
2012. szept. 20. 01:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy volt egy komoly kapcsolatom egy mások szerint is szép lánnyal, de annak egy éve vége és azóta nem jött össze egy barátnő se!
2012. szept. 20. 01:04
 4/6 VVMMvvmm ***** válasza:

Ha látsz egy neked tetsző lányt próbálkozz!Bárhol! Egyszer

talán sikerül.Mást nem tehetsz, hiszen ez egy ilyen dolog.

Legyél bátor,határozott,udvarias és lehet hamarabb összejön mint reméled.Amúgy nincs is más választásod.

2012. szept. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sokat segít ha a lánynak akivel össze akarsz jönni, már előre kijelented hogy nem akarsz barátkozni. nem feltétlenül kell kapcsolat, de barátság semmi kép, ha ezzel baja van akkor sok időt megspóroltál, ha nem akkor nyílt lapokkal játszol, és könnyebben enged közel magához
2012. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat szerintem mindenhol lehet ha van onbizalmad.
2012. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!