Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen számotokra az álompasi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem csak az számít, de én most a külsőre gondolok. Tehát milyen az a srác, akit ha meglátsz az utcán vagy valahol, akkor azonnal megtetszik? :D

Ha van valami híresség, linkelhettek képet is. :D

Írjatok kort is!


2009. júl. 31. 18:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%
nekem Hugh Jackman.^^ 18/l
2009. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%

Daniel Craig

23L

2009. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%

[link]

lutz-photo.jpg


[link]


[link]


[link]


[link]


LACIKA ..


[link]


[link]

2009. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%
2009. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Külsőről annyit hogy kék szem... A haja mindegy milyen színű, de jobb szeretem ha nem tüsi hanem ilyen félhosszú frufruval. Amúgy jó ha kb olyan magas vagy kicsit magasabb mint én és testalkatra meg normális szóval nem gebe de nem is kövér. Öltözködési stílus. Hát szokásom hogy megnézem a cipőjüket. Szóval az legyen normális cipő.Nem kell Vans vagy DC meg ilyenek csak stílusra olyasmi. Amugy valami póló meg farmer... Belsőre (bár tudom h ez nem volt kérdés) lehetne olyan mint Edward az Alkonyatban. Csak kár hogy ilyen pasi nincs. (amúgy Robert Pattinson [aki a filmbe játsza] se néz ki rosszul:D) 14/l
2009. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%

Heath Ledger


Kár hogy meghalt.

2009. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Az ilyen metroszexuális nyálgépektől elkap a frász. De Antonio Banderas vacsorameghívását nem utasítanám vissza.

[link]

Itt ez a másik szépfiú, talán már a nyálas kategóriát súrolja, de azért jól néz ki

[link]

2009. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

WILLIAM LEVY

DREW ROY

ZAC EFRON

2012. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

93 éves

milliárdos

és az esküvő után 3 nappal meghal

2015. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!