Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, akkor keresitek vele a fizikai kontaktot?

Figyelt kérdés
Fizikai kontakton azt értem, hogy véletlennek tűnő érintésekkel próbáltok közeledni a lány felé? Tegyük fel ismeritek a lányt, de ritkán szoktatok beszélgetni. Hol érintenétek meg? Ha többször is előfordul, akkor tuti, hogy tetszik nektek a lány? Olyan lányt nem is érintenétek meg, aki nem tetszik nektek? Bocsi, ha rosszul fogalmaztam!
2012. szept. 15. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom más h van vele én nem játszom meg a véletlent ha tetszik egy lány akkor oda megyek beszélgetek vele meg meg ölelem de ezt embere válogatja mindenkinél másképp van te kell felismerd h a csávó flörtöl veled v csak véletlen az egész.ha túl gyakoriak ezek a véletlenek akkor szerintem vedd flörtnek
2012. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én ölelgetem.. meg néha megpuszilom.. meg bökdösöm.. meg nem hagyom békén :D..kézfogás.. haj eltűrés.. lófarok (haj xD).. huzogatás..(bár erre allergiás ;) ) tehát minden adandó alkalmat megragadok..

én legalábbis

17/F

2012. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Az érintés a bizalom és a figyelmesség jele.

Nem igazán értem, hogy aki az ilyen dolgokat magától nem érti meg miért nem szán rá pár órát, hogy ki olvasson egy könyvet a testbeszédről. ;)

Am minnél feljebb érint annál jobban kedvel/bízik benned. Ha megölel, de a keze a derekadon van akkor távolság tartó, de ha már a lapockáid közé teszi a tenyerét mondhatni feltétel nélkül kedvel. Alkar/felkar érintés dettó. Viszont a váll már az arc fázishoz tartozik. (azaz ha a válladra teszi a kezét még távolságtartó)...


Ha többször előfordul az már jelzés értékű, de mivel ismered meg tudod figyelni, hogy másokkal hogyan viselkedik. Vannak azok a vissza taszító taperolós emberek, akik mindenkit megérintenek ....... neeem nem a perverzek, van ilyen normális kivitelből is. Én mondjuk rühellem ha ezt csinálják. ;)

2012. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, de nem kell véletlennek tűnnie.
2012. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!