Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy nálam egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nálam egy évvel fiatalabb fiú! Szerintetek ciki? 16/L

Figyelt kérdés

Nem tudom, olyan fura ez nekem. Én most vagyok 10.-es, és nagyon megtetszett egy 9.-es fiú. Ma reggel, amikor mentem suliba, találkozott a tekintetünk, és mindketten sokáig megnéztük egymást... :D De azután nem nézett rám többet suliban, amikor jött szembe velem.... :( Meg most lesz gólyabál, ahol az én és az ő osztálya lesz ott, mert mindketten ugyanolyan osztályba járunk. (csak más évfolyam)

Szerintetek nagyon ciki? Hogyan ismerhetném meg? Az évfolyamomon van egy lány, aki szintén öszejött egy 9.-es fiúval, és őt is cikizik.... /

16/L


2012. szept. 14. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Nevét tudd meg, fb-n kicsi duma, és megbeszéltek egy időpontot.


Nekem most két évvel idősebb lány a "célpont", és tényleg nem érdekel, hogy ő most kezdte az egyetemet, nekem meg még két év.

2012. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bomba17 válasza:

Nem hinném hogy ciki, mindenki azt mondja, hogy a kor nem számít, és ezzel én is így vagyok, hisz 3 évvel vagyok fiatalabb a barátnőmnél..


17/F

2012. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben írtanám azokat aki szerint ez ciki!

Nekem pl. csak az idősebb csajok jönnek be, fiatalabb szóba se jöhet!

2012. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, ebben nincs semmi fura. Pont ugyanebben a helyzetben vagyok én is, már a falat tudnám kaparni tőle. Igazából csak attól félek, hogy amikor mi 9.-esek voltunk, nálunk divat volt, hogy felszedjünk idősebb pasikat/csajokat. (Én nem tettem ilyet) Ezek a hosszéletű kapcsolatok pedig kb. 1 napig tartottak. Volt hogy egy osztálytársam egyszerre 3 felsőbb éves csajjal járt. Nem akarok ennek a fiúnak is csak egy ilyen strigula lenni. :S
2012. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ennél cikibb dolog már nem is létezik a világon
2012. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nyilván ciki -.- mert mindig gáz ha nálad fiatalabbal jársz... de egy kapcsolatban mindig van egy fiatalabb és akkor az idősebbnek mindig ciki és a felnőtt és érett emberek ezt cikinek gondolják mert ez tényleg gáz.. -.- csak az olyan kapcsolat nem ciki amiben ugyanazon a napon születtetek lehetőleg ugyan abban az órában... és a percet is jó ha tudod és akkor nincs miért cikizni... talán van egy elveszett ikred és akkor tiszta mázli ;)


komolyra fordítva a szót... NEM CIKI!! egyetlen év különbség?? könyörgöm... mit számít az? egy éve pont ugyan olyan voltál mint most ő... és két éve meg fiatalabb és milyen közel van az.. egy év az szinte semmi... az osztálytársaid nem kicsit éretlenek ha ezt nem fogják föl tizedikben... ők a cikisek nem ez... vagy lehet amúgy félre érted és nem a kor miatt cikizik azt a lányt.. kitudja? én is tizedikes vagyok és nem tartom cikinek...sőt egy évvel fiatalabb a barátnőm.. illetve már csak volt de mindegy... lényeg hogy annak aki éretlen és gyerekes annak ciki mert azok mind infantilisek...

2012. szept. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy 16/f
2012. szept. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na összejött??
2013. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metalkris95 ***** válasza:
Igen ez ciki! Lehet hogy pedofil vagy. Egy ev azert az lassuk be komoly kulonbseg tud lenni. Pl: te elobb tanultal meg jarni mint o!!! Ez szerintem nagyon gusztustalan es ezert jobb helyeken borton jarna!!!
2016. ápr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!