Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Övé vagy enyém legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Övé vagy enyém legyen?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretek egy srácot már óvoda óta ismerem ..és közben rájöttem a barátnőmnek is ő teszik . Szerintetek hagyjam legyen az övé és fosszam meg magam az egyik álmomtól? Vagy harcoljak érte?

Hogy érhetném el hogy annak a fiúnak én jobban tetszek?


2012. szept. 14. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell döntened, hogy mi fontosabb a barátságod vagy az "álmod".
2012. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

1.: miért kellene? csak ő hunyászkodhat meg a másik csaj nem ?XD pff...


harcolj mégis miért ne harcolnál? amúgy is ti nők olyan szinten szrtok a másik nő érzéseire h az hihetetlen lecsapjátok 1más kezéről a pasikat rámásztok a barátnőtők pasijára v csak épp a farkát stírölitek egész végig .. XD stb stb az más kérdés h a pasik esetében ez nem szokás ha 1x ismerik 1mást haverok / barátok [tesók :D]

2012. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pasi véleményét nem is veszitek számításba? Vagy így megegyeztek róla, hogy kié legyen, mint valami tárgy? Majd ő eldönti, hogy kivel akar járni és az lehet, hogy te leszel, lehet, hogy a barátnőd sőt az is lehet, hogy valaki teljesen más.
2012. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne add föl egy másik ember boldogságáért az álmod! Mindig te legyél magadnak a legfontosabb!
2012. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ez ki*szot érdekes velem is ez van egyik lány barátomat ismerem óvoda óta és mióta újra megismerkedtünk azóta az egyik barátnőjével meglátásom szerint érdeklődik irántam
2012. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NE ADD FEL!
2012. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Amúgy az,az érdekes a barátnőmmel padtársak vagyunk és a srác előttünk ül :DD

2012. szept. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!