Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés

A suliban gála volt kb 2 hónapja és ott barátnőmmel kinéztünk egy nagyon helyes fiut. ennyiben is maradt nem nagyon beszéltünk róla. Aztán feltűnt, hogy sokszor ugyan azzal a busszal járunk reggelente és néha néha rám pillant. Amig egyik nap rám nem mosolygott. Azóta már vagy 3szor mosolygott rám és néz amikor elmegyek mellette. Nagyon meg akarom szerezni, egyszerüen elolvadok a mosolyától. Hogyan csináljam?

hozzáteszem még nem beeszéltem a sráccal.

Nem vagyok csúnya szóval nemhiszem h annyira nagyon nehéz lenne megszereznem, de akkor sem tudom h mit csináljak .Kérlek segítstek:$$$$

köszönöm előre is :)


2012. máj. 16. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van facebookja vagy valami hasonlója próbáld vele ott felvenni a kapcsolatot.


Ha találkozol vele mondjuk a megállóban akkor egkérdezheted tőle mennyi az idő mert "lemerültél", rákérdezhetsz hánykor megy a legutolsó busz vagy valami hasonló apróságot. Ez után már köszönni is fogtok egymásnak.. figyelj, 1 próbát megér:)

2012. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyszer kérdezz tőle valamit, amikor elsétálsz mellette a buszon. Pl. azt, hogy "melyik suliba jársz?:)", vagy " te mindig ezzel a busszal jársz? O.o :) " válaszol, és te meg csak mosolyogsz mégegyet és továbbmész. Aztán lehet hogy legközelebb már ő szólít meg :D
2012. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
"nem hiszem hogy annyira nehéz lenne megszerezni." a pasi nem egy tárgy. Mi az , hogy megszerezni? Egy CD-t meg tudsz szerezni, egy fiút nem.
2012. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elnézést akkkor rosszul fogalmaztam nem megszerezni szeretném hanem vele lenni... átölelni megcsókolni
2012. máj. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!