Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány igent mondott de ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dany22 kérdése:

Lány igent mondott de ezek után ma este mire számitsak?

Figyelt kérdés

facebookon beszeltem egy lannyal este gyönyörü csaj nagyon szép.Ha elhiszitek ha nem nem látszik ribancnak sőt :)

de a látszat néha csal tudom :D

na szoval ráirtam mert unatkoztam beszelgettünk van egy baratja akivel foylton veszekszik,5ször volta kkülön eddig stb

elmondtam mien vagyok és,hogy hüséges :) erre ö egy mosolyt küldött :D gondolta jol elvagyunk és rákérdeztem,hogy nem e akar találkozni.Erre ö azonnal rávágta,hogy igen.És ma este ha minden igaz találkozunk.

mi a vélemenyetek?

mit szeretne a csaj?

más lányt hiana nyuzom,hogy talalkozzunk nem akar csak ismerkedés utan a lanyrol a nevén kivül semmit nem tudok és mégis talalkozni akar :)


2012. szept. 14. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

mit akar??? háháh

100 öregasszny se tudja az emgmondani.

valszeg unatkozik, és/vagy féltékennyé akarja tenni a barátját, vagy csak szimpi vagy neki, és megéri nekei hogy elmegy veled, legalább kap ingyen üdcsit, fagyit, vagy amire meghívod :D


de mindnképp pozitív, ohgy igent mondott, de azért ezt ne vedd anank ,ohgy akkor most holnap feleségül megy hozzád.

szimpi vagy neki, ismerkedik, stb stb...de semmi komoly ezmég...

2012. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már előre sajnálom a barátját. Ha a csaj egy nagy büdös ribi, akkor gondolom te is tudod hogy mire számíthatsz.
2012. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igazatok van teljes mértékben!!!!!

nem ált széndékombans emmi rosszat csinálni.Csak rákérdeztem poén szerüen és igent mondott.Lerázni meg nem akartam :)

tudom,hogy nem komoly hülye nem vagyok csak ien csajjal még nem találkoztam :D

más lánnyal is ismerkedtem éselöször megismertem neten aztán ugy a többi vagy elötte telefonon beszeltünk.de igy,hogy csak a nevét tudom kicsit fura :)

minden esetre a lánnyal nem tervezek semmit sem mert jogsi,éretségi,munka,családi gondok most van böven a jóból.Nem tudnék plni egy kapcsolatot.Pláne nem iet mert ha a barátjával ezt csinalja akkor még én vezetek addig más pasival is talalkkozhatna :D

na mindegy lessz ami lessz :)

kis lazitás rám fér este beszámolok :)

lehuzni nem fog mert olyan helyen talalkozunk ahol nincs semmi bolt ö mondta,hogy tóparton fog várni :)

2012. szept. 14. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak hülyít? XD
2012. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el sem megy majd a talira. Ne legyél naiv.
2012. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok megigertem,hogy leirom mi törtent :) vártam vártam egyszer csak félre volt megbeszelve 20perc késés utan jön egy lany :) huha leizzadtam megsem mertem mozdulni :D

ram szol,hogy te vagy Dany? :) Mondom igen én és kapok 3 puszit :) setaltunk beszelgettünk,és megakar ismerni azt mondta közelebröl :D

na mindegy szó szerint ö füzött engem :)

kb 1ora mulva kaptam egy puszit az arcomra csak ugy nem tudom miert :D nem is kerdeztem és én is adtam neki eggyet :) utana csók lett belöle és csókolózás.

Nem engedetttöbbet mondta ha megbizik majd bennem akkor több minden lehet de egyenlöre ennyi :) végül is egy fél ora smarolas volt kb nem több :)

nem tudom micsinaljak fura eza lany nekem :)

2012. szept. 14. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy látszik a látszat ez esetben csalt, mégis ribi ez a lány :P
2012. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!