Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma este fogok talizni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este fogok talizni a volt pasimmal. Mire szamitsak?

Figyelt kérdés
ma este fogok talizni a volt pasimmal akivel mar kb 3 eve nem beszeltunk...mit tegyek? hogy tekintsek erre az estere? egyszercsak felhivott h itt van a varosba es h tudnanke talizni?( mas varosba lakik) ..mit tegyek? az mar biztos elmegyek..de hogy milyen temank lesz meg minden..van vmi otletetek?
2009. jan. 31. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyis lesz közös témátok,de ha elhivott hogy találkozzatok akkor biztosan mély benyomást tettél rá!:)Kérdezd meg mivan vele,mi történt vele e három év alatt,mért akart veled találkozni,hogy hogy erre járt,ha dolgozik akkor azzal kapcsolatban,van e barátnője(de csak diszkrtéten)stb.
2009. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugi lesz miről beszélni,mi történt eddig veletek,sztem még a régi szép emlékeitek is elöjönnek.

Meg sztem amugy is jó nosztalgiázni azzal akit valamikor szerettünk.

Én is pont 3 év után találkoztam a volt pasimmal de az olyan volt mint kellett volna hogy legyen!

2009. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja...Lehet 3 év után rájött, hogy te voltál az igazi és újra akarja kezdeni vagy egyszerűen csak beszélgetni akar, vagy egy kalandot. A pasikon képtelenség kiigazodni...

Beszélgessetek általános témákról. Mi történt vele azóta stb.

2009. jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
ha leakar fektetni ne hagyd ki sztem biztos jo lesz meglátod majd lehet azota ő még jobb a szexben és lehet te is jobb leszel neki mindent bele az orálist kine hagyd
2009. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy egyből hanyatt kellene magad vágni neki...

Biztos sokat beszélgettek majd. engem is hívott fel volt hódolóm 1 évvel később, hogy ő rájött én vagyok az igazi, bár mi nem találkoztunk.

Én nem feküdnék le vele, hanem szépen felöltöznék, szolid smink, aztán majd kialakul, hogyan tovább, lehet, hogy csak beszélgetni szeretne... Kit udja

2009. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy sikerült a randi?
2009. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egeszjol=) jol elvoltunk kozos tema haat..az pedig volt boven;)) koszi mindenkinek!
2009. febr. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!