Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Wellness hétvégére megyek a...

Wellness hétvégére megyek a pasimmal és még szűz vagyok. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Miket vigyek magammal? Mire számíthatok, hogy mi lesz? Adjatok pár tippet lécci! :) (petting már volt...) Köszönöm előre is a válaszokat! 18/L
2009. dec. 18. 12:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Fürdőruhát mindenképpen vigyél. Számíts arra, hogy ha kijöttök a szaunából ,akkor nagyon hideg a medence vize, de egyébként kellemes érzés. A pezsgőfürdő is nagyon jó, csak arra is azámíts, hogy ha sokan lesznek az egy kicsit el tudja szerintem ronztaani. Remélem tudtam segíteni.
2009. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Óvszert vigyetek!!
2009. dec. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha petting már volt, akkor szerinted mi lehet?

vagy pettingeztek tovább vagy szűzlányként mész oda de már nem ugy jössz haza:)

2009. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
79%
jól megbasznak
2009. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
74%
Szerintem kérdezd meg a pasit.
2009. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Jól helyretesznek, lesz masszázs, iszappakolás (talicskáról lapáttal le), szauna, pezsgőfürdő, úszás, egészséges gyümölcslé-keverékek, lazulás, hangulatos vacsora.
2009. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Robur válasza:
83%
Arra számítsál, hogy szex lesz. Teljesen egyértelmű. Azzal, hogy elmész vele, hallgatólagosan beleegyeztél, hogy lefeküdjetek. Kifejezetten ebből a célból mentek ugyanis oda. Ha mégsem akarod, és csak szaunázni meg pancsizni mennél, beszéld meg vele előre, mert különben nagyot fog csalódni szegény srác.
2009. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Akkor menj, ha biztos vagy benne, hogy Te is le akarsz vele feküdni. Ha úgy akarnál vele elmenni a 7végére, hogy nem léptek tovább, mint ahol most tartotok, azt előre beszéld meg vele, mert nagyot csalódhat egyébként...Ha részedről is ok a dolog, akkor mindenképp gondoskodjatok védekezésről. Én intim szappant/mosakodót vinnék magammal. (Bár lehet, hogy egy wellnesshelyen alapból van ilyen, ezt nem tudom, mi nem járunk.)
2009. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi jóra...:)))
2009. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha elszáll a hétvége, a szüzesség is vele tart!
2009. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!