Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy busszal utazok egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy busszal utazok egy helyes sráccal, de nem tudom hogy közeledhetnék felé? Tudnátok ötletet mondani?

Figyelt kérdés
Egy helyen lakunk és egy héten többször is egy busszal megyünk. Szerintem én is bejövök neki, de csak úgy odarontani nem szeretnék, elég félénk vagyok. 16/L

2012. szept. 11. 15:32
 1/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Neki kellene megtennie az első lépést. Ha viszont nagyon nem akar összejönni, és tényleg tetszik, akkor menny oda te. Lehet ő még nálad is jobban be van kekszelve... :D
2012. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet.:D De mindig úgy ül le hogy velem szembe... Ebből gondolom hogy tetszek neki.Vagy lehet szeret háttal utazni. :D
2012. szept. 11. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
beszélgess vele. xD
2012. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mutatkozz be, aztán ha tényleg akar valamit, akkor kap az alkalmon és elhív :)
2012. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de hát ezaz, hogy odamenni nem merek. :/
2012. szept. 11. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy levegőt, egy pillanatra kapcsold ki az agyad, és indulj el. Onnantól meg már nem sok esélyed lesz visszafordulni :)
2012. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz erőt meritteni,akkor ajánlok a busz indulás elött egy kupica pálinkát,de ezt szerintem nemfogod megcsinálni.


Ami viszont nagyon jó terv,és pálinkamentes,az az,hogy mikor a busz zsufolt,és látod hogy egyedül ül,kérdezd meg hogy foglalt-e a hely,erre nem-et fog mondani,és igy máris kezdheted a Szia,én Fanni vagyok,téged hogy hivnak kérdéssel stb....


szivesen.

2012. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 madacakuk válasza:

Melyik buszon utazol???

Nekem is egy lány tetszik és detto nem merek odamenni hozzá XD

2012. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!