Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor hazafelé utazom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor hazafelé utazom a vonaton és mondjuk megtetszik egy lány és elkezdek fele "szemezni" akkor menjek oda hozzá és mondjak valamit?

Figyelt kérdés

Menjek oda hozzá, "szia, leszel a csajom?" :D

Vagy egyáltalán odamenjek hozzá? Számtalanszor volt már, hogy elkezdek nézni egy lányt a vonaton, aki megtetszik, és ő is elkezd engem nézni, néha elfordul, amikor én elfordulok és azt hiszi nem látom, akkor ő is nézeget, mert látom a fenti csomagtartón vagy min a tükröződést, és mikor visszafordulok akkor elfordul. Ilyenkor 1-2 perc múlva menjek oda hozzá??? Olyan is volt már hogy ugyan ott szálltunk le, csak akkor megijedek és rohanok a bicikli tárolóhoz azt tekerek haza. Pedig ilyenkor azért oda kellene mennem hozzá, vagy nem? Amúgy meg délután szinte alig vannak a vonaton, tehát senki nem látná hogy oda megyek, de nem merek. Szerintetek?

16/F


2012. szept. 10. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem csak kapd elő a brét és kérdezd meg kell a fagyi.
2012. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
ha látod,hogy bejössz neki,akkor mindenképp menj oda :) nyugi,a lányok nem harapnak,inkább hízeleg nekik a dolog,hogy csak úgy szóba elegyedsz velük. sok sikert!
2012. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ú, azért ne ilyen durván, ha ilyet kérdeznél, hogy leszel-e a csajom, az sem tetszene. Találj ki valami viccsesebbet, tanulj Barnie-től. :)
2012. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, és ezen már én is gondolkoztam h milyen rossz hogy ha látok valahol egy helyes srácot, és látszik h neki se vagyok közömbös, tudom h úgyse lesz semmi mert 20 fiúból 19 nem jönne oda.

Szerintem nyugodtan odamehetsz ilyenkor egy lányhoz, végülis mit veszíthetsz?:) 18/L

2012. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem tom, félek a visszautasítástól. :D
2012. szept. 10. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Vágj bele, csak az első pár alkalom lesz necces, de azért próbálj meg inkább viccesen, kedvesen mint együgyűen :)

Szóval az a "leszel a csajom" duma biztos gáz.

Ne érezze, hogy mennyire vagy oda, csak egy kicsit :) Nem tudom érted-e :)

2012. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!