Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha megtetszik egy lány, ő csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Folyton ez történik velem és nem tudom miért, és már az elején leesik, hogy csak barátként kezel, ezért utána nem is beszélek velük annyit.

Csúnya sem vagyok, sőt én szerintem az átlagostól jobban nézek ki, de ezt még sem értem :(


2012. máj. 17. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a stílusod vagy a viselkedésed nem jön be nekik. De lehet, hogy nincsen semmi baj veled, csak valahogy nem jön össze. Ne keseredj el!

Hány éves vagy?

2012. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 leszek a nyáron :) hát szerintem a stílusommal sincs semmi gond :DD mindig aranyos vagyok a lányokkal, de nem annyira hogy már unalmas legyen nekik az ARANYOSSÁG :DDDD
2012. máj. 17. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

A csajoknál bejön a bunkóság.

Tapasztalat.Amíg adtam a jólnevelt gyereket,nem jött össze semmi.

Flegmázni kell velük,és káromkodni.

Attól indulnak be! XD

2012. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nem igaz!

bár attól függ, hogy milyen lányokról beszélünk...

szerintem azért, mert te is úgy viszonyulsz hozzájuk, mint egy baráthoz. Úgy értem, kedves vagy, beszélgetsz velük, ami tök jó, de még kell valami...

2012. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Welcome to the Friendzone.
2012. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!