Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha valaki megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki megtetszik az utcán mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl megyek a városba jön velem szembe egy,egyidős csaj és megtetszik még is mit mondjak neki?
2011. dec. 30. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de tök mindegy mit mondasz, csak a külsődön múlik a sikered!
2011. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak szólítsd le, kérdezd meg, hogy merre van xy utca/bolt. Ha látod, hogy nem siet, kedvesen válaszol, stb. akkor elkezdhetsz bele beszélgetni, de ne udvarlással kezdj, azt legtöbben nagyon utáljuk. Legyél udvarias, ne állj hozzá túl közel, ne kövesd, ne legyél negédes. Kb. ennyi:)
2011. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk tetszene ha vmi jó csaj odajönne és mondaná h bejössz meg stb :D
2011. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: az nekem is tetszene de fordítva nem feltétlen így van!! Köszönöm a válaszokat légyszi kort is írjatok!!
2011. dec. 30. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
ha jó színész vagy akkor próbálkozz úgy, mintha felismernéd, aztán szólítsd le, pl: Szia, te véletlenül nem kosarazol/úszol stb. a ... egyesületben? vagy ebbe és ebbe a suliba jár stb.
2011. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vagy az is lehet, hogyha látod, hogy nem siet és például egy plázában vagy, megkérdezed, mit vehetnél a nővérednek szülinapjára, mert semmi ötleted nincs 17l
2011. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

hát ez csak rajtad múlik...küldj egy képet ide kommentbe és majd megmondom,h mennyi az esélyed egy csajnál az utcán ;)

16/L

2011. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Agy vmi email címet nem szeretem magam mutogatni sok mindenkinek!! BOCS EZ NEM SÉRTÉSNEK SZÁNTAM
2011. dec. 30. 21:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretitek ha udvarolnak nektek? régen tudták hogy hogyan kell meghódítani a lányokat, manapság meg csak tömött pénztárca meg fsz legyen?
2011. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos ez van manapság leginkább,jól nézzen ki,pénzes legyen!! REMÉNYKEDJÜNK H VANNAK AKIK NEM A PÉNZRE MENNEK!!
2011. dec. 30. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!