Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés

most fejeztem be a nyolcat és 9. be járok és van egy lány akinek csak a nevét tudom de hogy hívhatnám el randira,

mert ő rólam azt hiszi hogy én olyan jó gyerek vagyok meg jól tanulok meg minden pedig nem igen vagyok csak egy kicsit ideges voltam amikor ott volt és nem akartam beszélni vele mert féltem hogy olyat mondok ami hülyeség vagy béna vagy ilyesmi.


2012. szept. 7. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon alap dolog, általában így megy, de sajnos muszáj lenne erőt venned magadon, és az nem jó ha remegve idegességtől vérző orral odasétálsz elé és randira hívod....

Ne játszd meg magad, de lehet jó lenne előtte kicsit beszélgtnetek, és akkor már adott a kérdés, hogy nem jössz el velem moziba stb. Vagy hogy szeretnélek megismerni özelebről esetleg találkozhatnánk valamikor? A megismerkedésre ritkán mondanak nemet...bár van aki igen...

2012. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az idegesség nem látszott rajtam remélem,

de hova vigyek egy 14 éves lányt randizni?

2012. szept. 7. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:

"olyan jó gyerek vagyok meg jól tanulok meg minden"

miért te úgyérzed, hogy a lányoknak az jön be ha buta vagy?

2012. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!