Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jó első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó első randin Kinder tojás meglepetést, adni lánynak?

Figyelt kérdés

Mondtam a lánynak tökéletes meglepit viszek, és ez tökéletes, mert még én se tudom a tartalmát.

Kettőt viszek, mert mondom férfi egy tojással nem járkál, illetve új fajta Kinder tojást veszek, amiben egyik felébe fehér krém van és majd tájékoztatom a nőt hogy egyik felébe, finom fehéres krém van.


2012. szept. 7. 10:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondolod?? O.o
2012. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha kellő humorral tálalod, és a csaj is vevő rá, akár jól is elsülhet...


Viszont rosszul is... csak akkor tedd, ha biztos vagy a reakcióban!


Egyébként csak egy szál virág... az tutibb...

2012. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
10 év alatt...nem nem is 9 év alatt lehet, hogy bejön.
2012. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Engem máris levettél a lábamról. :) Nagyon aranyos vagy. Nekem hozhatnál.
2012. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
62%-os komolyan neked ez bejön?? Nekem egyből az jönne le, hogy ez egy perverz állat és menekülnék ahogy csak tudok :O
2012. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintem vicces, jóó fehéres anyagot kihagyhatom az lehet túlzás már. Az a baj hogy túl maradiak vagyunk pasik is új dolgoktól megrémülünk csak a klasszikus virág társai, érdeklődnék hogy a nők mit gondolnak erről első sorban, sok nő aranyosnak találta.
2012. szept. 7. 11:17
 7/28 anonim ***** válasza:
Az oviban tökéletes!
2012. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
szerintem a szexuális ösztönöktől vezérelt társadalmunk ezt nem engedi meg, mert gyerekes, meg társai, semmi új dolog nem jó mert gyerekes meg stb
2012. szept. 7. 11:20
 9/28 A kérdező kommentje:
szerintem humortól füg aki humoros csaj az aranyosnak fogja találni aki nem az ovisnak
2012. szept. 7. 11:22
 10/28 anonim ***** válasza:
De ha gáz benne az ajándék - nem összerakós, csak valami műanyag vacak - akkor nem valószínű, hogy koitálni fog veled a hölgy. Első randin viszont a tojásaidat ajánlgatni neki nyalogatásra nem biztos, hogy jó ötlet. A szál virág a két tojással viszont tuti célzás és egy fokkal elfogadhatóbb is. Drótozd a rózsa aljára a két kis csomagot és add át, persze a megfelelő helyen tartva a pakkot :)
2012. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!