Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudsz ajánlani valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz ajánlani valami jó helyet első randira Bp. Belvárosban?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami nyugis, hangulatos, el lehet jól dumálgatni, inni valamit, de olyan helyen van hogy ha meguntuk az üldögélést akkor kint kellemes környezet legyen a közelben ahol lehet egy jót sétálni.
2012. szept. 6. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1000 tea teaház?


Váci utcában van, de nem a bevásárlóutcás szakaszon, hanem a Fővám térhez közelebb eső részen. Van szeparéja, kerthelyisége bambuszokkal, melegben is kellemesen hűvös, és a Szabadság-hídon átsétálva ott a Gellérthegy.

2012. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
nyugati aluljáró
2012. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A nyugati nem túl szimpi.

De az első válaszoló ötlete tetszik, utána is nézek hogy milyen ez a hely :) Köszi!

2012. szept. 6. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit! Törzsvendég vagyok ott, és ha nem vágytok nagyon puccos helyre, hanem bejön a kicsit keletiesebb, meghitt, nyugis környezet, akkor szerintem telitalálat. Engem is ott cserkészett be a pasim... ;)

Egy hátránya van, hogy vasárnap általában nincsenek nyitva.

2012. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekunk a harc rock cafe nagyon bejott.egyesek szerint draga,de megeri.jofejek a felszolgalok,gyorsak,es jo a hangulat.
2012. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudom mikor megyünk, de akkor nem vasárnap :) Eddig ez egész jónak tűnik. De azért még várok mástól is más ötletet ha van, meg ha már kiírtam a kérdést :)
2012. szept. 6. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Margitsziget
2012. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az sem rossz ötlet
2012. szept. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!