Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit lépjek?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam volna egy sráccal.. meg lett beszélve h vasárnap este meg h hol. de az időpont nem. én írtam neki h akk hogy smint lesz? meg h hány órakor. de ezt már vagy 6 órája írtam neki facebookon és nem írt/ír vissza..:/ meg sztem fent se volt mert mindig vissza ír. És most olyan szar érzésem van meg minden mert tetszik.. (ez lett volna az első találkozásunk... De most mitcsináljak??

2012. szept. 2. 17:19
 1/7 A kérdező kommentje:
*időpontot
2012. szept. 2. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit legyél fent facebookon csak fel jönn valamikor ha meg nem akkor 19:00 fele legyél ott legfeljebb vársz egy kicsit:D
2012. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát...ööö...hívd fel telefonon. :))
2012. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fent vagyok de semmi :/// nincs meg a telefonszáma sajnos :/
2012. szept. 2. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
és neki megvan a te számod? lehet, hogy hívni fog...ha nincs, akkor írni fog a fészbukon és kész...ha nem ír, akkor legalább időben kiderül, hogy komolytalan
2012. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy pub, kocsma vagy kávézó a hely? Esetleg sokat szoktál oda járni a barátnőiddel és ő is szokott oda járni?

Mert akkor arra gondolhatott a srác, hogy majd úgyis ott lesztek mind a ketten és ott majd összefuttok és beszélgettek.

Szerintem menj el a megbeszélt helyre este 7 körül vagy amikor szoktál oda járni és majd találkoztok. Az meg elképzelhető, hogy nem volt fent facebook-on.

Ha viszont egy olyan helyről van szó, ahová nem szoktál járni, akkor is menj el esetleg, ha meg elkerülitek egymást és legközelebb találkoztok, akkor beszéljetek meg időt is, hogy ne legyen ebből máskor félreértés. Reméljük nem felültetni akar vagy ilyesmi.

2012. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huszár a C3-ra.
2012. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!