Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy új suliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy új suliban, egy új osztálytárs elhívna titeket egy ebédre étterembe belemennétek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus az illető, miért ne?
2012. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze! :D
2012. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 grofuram ***** válasza:
Én fiú vagyok, de ha egy másik srác elhívna ebédre ezt kérdezném: Te fizetsz? Amúgy meg komoly válaszként: Figyú szerinted a mai világban találsz még olyan gáláns legényt aki ÉTTEREMBE hív el? Tudod max a templom mellé a sarokra. Hát kis csaj én elmennék :D
2012. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért hozzátenném hogy nem általános iskolai osztálytársra gondoltam... hanem 18 - 21 éves korosztályra... :)
2012. szept. 2. 10:57
 5/11 anonim ***** válasza:
persze;)
2012. szept. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ ki fizet és milyen drága kaját ehetek.
2012. szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NANÁ.most kerültem új osztályba,ök már összeszoktak,csak én vagyok új,de már most is tudom,hogy ha valamelyik rendes lenne,elmennék vele,mert azon az alap szinten mindegyik tetszik annyira,hogy csak a belsön múljon. én konkrétan ugrálnék,úgy örülnék neki. :D de ezek... á,ezek csak beszólogatnak,jó hangosan rám köszönnek,meg teledobálnak papírgalacsinokkal. passzív tetszésnyilvánítás,vagy csak szimplán lököttek,ezért még nem fogok egyikre se felfigyelni,de ha elhív,az már figyelemre méltóbb dolog.:D
2012. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a srác, akkor persze.
2012. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mér ne ? én fiú vagyok de ha egy lány hívna el valahova hogy elmegyünk valahova ? pl park vagy akármi , akkor elmennék :D simán ű

szerintem ebbe nincs semmi elutasítani való..

2012. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rokonszenves, akkor naná!
2012. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!