Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy osztálytársamba. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

Az egész olyan 3 hónapja kezdődhetett. Egyszer benne volt ez a lány az álmomban. Az álomra már nem is emlékszem ,de azt tudom ,hogy nem volt benne semmi különös talán beszélgettünk de ez indította el az egészet.Azóta egyre jobban tetszik és sajnos eléggé beleszerettem... Amúgy jóban vagyunk ,az iskolában néha beszélgettünk, most viszont hogy itt a nyári szünet már nem és eléggé hiányzik.(most nincs is otthon ,úgyhogy facebookon se tudok neki írni) Az a baj azt se tudom ,hogy járna-e velem. Van amikor úgy érzem ,hogy bejövök neki, volt kb 3 nap amikor végig úgy éreztem mintha nyilvánvaló jeleket adna ,aztán utána elég közömbös volt.(lehet ,hogy csak rossz kedve volt mert mindenkivel olyan volt). A lényeg ,hogy nem tudom mit tegyek. Az elutasítástól nagyon félek. Mármint előbb utóbb szerintem sokan megtudnák az osztályból és azt nem tudnám elviselni. Viszont a lányt elfelejteni végképp nem tudom.

Mit tegyek??:S



2012. júl. 4. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vársz egy évet és érettségi után megcsókolod. :D 19/F
2012. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Még 2 évem van:D

De 1-et se bírnék ki..

2012. júl. 4. 23:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csúnya lepontozás lesz a vége, de tapasztalatból azt mondom neked, hogy hagyd az osztálytársat. Itt a szünet, kezdj el érzelmileg leépíteni magadban mindent, ami vele kapcsolatos, mert ha esetleg visszautasít, akkor egyrészt sz@rul fog esni, másrészt meg mindennap találkozol majd vele, és figyeled majd, ahogy más srácokkal elröhögcsél, stb. Vagy ha esetleg összejöttök, annak előbb-utóbb szakítás lesz a vége, ha nincs szerencsétek, akkor meg addig fogtok szakítani, ameddig osztálytársak vagytok, az meg valakinek nagyon rossz lesz, hiszen minden nap látjátok egymást.


Én is bele vagyok zúgva egy osztálytársba, és nagy rá a sansz, hogy összejön egy másik osztálytársával, úgyhogy mindennek a tetejébe majd szeptemberben nézhetem, hogy nyalják egymást... :/

2012. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bullshit, együtt vagyok az osztálytársammal, semmi gond nincs belőle :DD

hívd el valahova, ha itthon lesz.. pl. strandra. az akkori viselkedéséből ki lehet szűrni, hogy randinak veszi-e, vagy haveri találkának :) ha adja a jeleket, akkor nyertél, ha nem, akkor jól érzitek magatokat, aztán hazamész, és próbáld meg elfelejteni xd

sok sikert :)

18L

2012. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!(mindenkinek ment a zöld)

Az utolsó válaszát megfogadom ,aztán ha nem akar eljönni, vagy eljön de nem akar semmi többet mint barátság akkor megpróbálom elfelejteni.

(Amúgy attól ,hogy később szakítanánk annyira nem félek ,szerintem az nem olyan kínos, csak a visszautasítástól félek de attól nagyon..:S)

2012. júl. 5. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosan, hívd el, ne látsszon annyira, hogy randi, de azért hangsúlyozd, hogy legyetek ketten. :) szóval pl. úgy, hogy "ha nem lesz dolgod, nem lenne kedved valamit csinálni velem? mit szólnál egy strandoláshoz, úgyis olyan meleg van, és elég régen voltam strandon, stb stb" Aztán figyeld a kis jeleket :)

Szurkolok :)

utolsó voltam :)

2012. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. júl. 5. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!