Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy nagyon komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy nagyon komoly de fiatal fiú akarna veletek összejönni, akkor hogyan reagálnátok le a sztorit? Többi lent.

Figyelt kérdés
15leszek...még 2 nap,szerintetek, 16-17 éves az összes barátom,és még komolyabb vagyok mint ők,akkor kicsit érettebb lányoknál is szóba jöhetek(16-17 éveseknél nem mennék feljebb)csak már elegem van,hogy akik eddig a barátnőim voltak,(14-15 évesek)nem tudtunk normálisan beszélgetni(komolytalanok volta),csak egy lány volt akivel 2óráig néztük egymást szótlanul,és akkor ez volt az egyik legjobb időtöltésünk,a másik lelkében bolyongtunk,és nagyon élveztük :) Azt mondja rám mindenki hogy korán érő típus vagyo.Semelyik barátnőmnél nem jött be a picivel érzékenyebb,romantikusabb oldalam...Ezért gondoltam,hogy az idősebb lányok már bölcsebbek,komolyabbak,és jobban értékelik ezeket a tulajdonságaimat...
2012. aug. 30. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha ezt hangoztatod, hogy milyen komoly meg korán érő vagy, valószínűleg cseppet sem vagy az. De attól még lehet esélyed 1-2 évvel idősebb lányoknál, ha jól nézel ki és stimmel a többi is köztetek.
2012. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

"Ezért gondoltam,hogy az idősebb lányok már bölcsebbek,komolyabbak,és jobban értékelik ezeket a tulajdonságaimat..."


LOOOOOOOL

2012. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Ebből eleve lejön, hogy nem vagy komoly.

"16-17 éves a legtöbb barátom és még komolyabb vagyok, mint ők"

2012. aug. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen megértőek vagytok...Amúgy az első hozzászólónak részben igaza van,haverokkal nem vagyok komoly kapcsolatban,röhögcsélünk elvagyunk.Viszont egy párkapcsolatban igenis komoly vagyok,és nem hangoztatni akarom,csak a véleményetekre lettem volna kíváncsi.
2012. aug. 30. 00:56
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen komolyabb vagyok,mert ők alapból hülyék.Rám lehet számítani,ha gondja van segítek megoldani,ha kell egy váll amire támaszkodhat,akkor én ott vagyok,tudom,hogy nem ebből áll a komolyság,de akkor inkább hagyjuk,ha végig olt mindenki úgy,hogy nem is ismer....Akkor úgy kérdezem,hogy adott egy fiú(nem én)aki korához képest komoly,és most lesz 15.Idősebb lányok lepattintanák őt azonnal?
2012. aug. 30. 00:59
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Ricsi látom nagyra tartod te is magad. -.-
2012. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

zohan123,kicsit sem tartom magam nagyra. Köszi,mostmár befejezhetnétek,mert már unom.


Újrafogalmazom,hogy ne tűnjek egoistának:Kicsit komolyabb vagyok mint a többi hisztis k*va,aki fiúnak nevezi magát,és velem egykorú...Tisztelet a kivételnek..Kicsit érettebb vagyok mint a 14 éves kis p*csák,akik már majdhogynem csak egy farkat akarnak a szájukba(tisztelet a kivételnek)és nehéz találni ebben a korosztályban egy olyan lányt,aki komolyabb kapcsolatot szeretne,de nincs kivel...Ennyi...mostmár remélem nem b*sztat mindenki....Bírom a negatív kritikát,de ha kétségbe vonják,amit állítok,azt nem,boccs.Kicsit elegem lett :)

2012. aug. 30. 01:09
 8/16 anonim ***** válasza:
A 16-17 éves lányok szóba se állnak veled. Nekik a 24-25 éves pasik kellenek. Akármennyire is vagy komoly, csak 15 leszel...
2012. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nah,köszönöm szépen,ez így korrekt,elfogadom,és legalább tanulok belőle :) építő jellegű negatív kritika :) köszi,akkor maradok a hosszas keresésnél,De amúgy minden 16-17 éves lány megkapja a 25 éves fiúkat/férfiakat?
2012. aug. 30. 01:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Aki nagyon akarja az igen. Melyik 20 feletti csávó utasítana vissza egy 17 éves friss nunit? Másra nem legalább meg.dugni jók nekik a kis tinilányok. De ha megnézed itt gyik-en akkor elég sok tinicsaj van aki pl a tanárára vágyik meg ilyenek. És a legtöbb lány ismerősömnek is idősebb pasijaik vannak (ha többel nem is, legalább 1 évvel). De azért ne add fel, hátha találsz egy olyan csajt...
2012. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!