Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményt, Ricsiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt, Ricsiről?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom,de nem tud csajozni.Nálatok lenne esélye?

Itt van facebookja: [link] és egy kép róla-

[link]


Köszi a NORMÁLIS válaszokat :D,sokat segítenétek!

Moderátoroknak üzenném innen,hogy ha nem tudják beazonosítani,hogy tényleg barátom-e ,küldök egy olyan képet,ahol mindketten rajta vagyunk :P


2012. aug. 29. 17:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

jézusom ennyi hülyét


aki jóképű arról nem lehet előnytelen képet készíteni ricsike xD a te fejed meg nyomi

2012. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Ezen a képen nem jössz be, DE!

100% biztos vagyok benne hogy pár év múlva full jó csávó leszel. Nem akarom átformálni a stílusod :D de nézd meg a 3 méterrel a felhők felett c. filmet, és koppints H stílusából, mert jól állna. Eltelik kb 4 év, egy kockahasú , full jó pasi leszel!

Jah és bőr jeki jól állna.


Ui.: szerintem meg te vagy hülye. :D ha megnéznél képen + életbe olyat lesnél h csak na. Képen egy vámpírszemű..nem is tom hogy leírni, a lényeg hogy ritka az ha jó kép készül rólam..ergo élőben..más vagyok.

Üdv 15l

2012. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Mármint az utolsó előti a hülye.
2012. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Botos Ricsi válasza:
15 éves lánynak: Köszi,örülök,hogy valaki meglátja bennem a jó dolgokat,még ilyen bu-zi képen is :D És amúgy a 3 méterrel a felhők felett egy romantikus film?
2012. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Igen de ha megnézed a filmet, rájössz majd sok mindenre (pl h milyen klafa srácot tudnál faragni magadból)
2012. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ricsi,Ricsi?:D Képről nemcsúnya,csak furi ez:D:D 15/L
2012. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Képről nem csúnya?Ez mit jelent?Hogy nem egy Orc,hanem egy.... annál kevésbé csúnyább szörny? :D És mindenki ezzel szopat minket,ha egy társaságba vagyunk,hogy-Ricsi!mondjad... nem te,a másik :D
2012. aug. 29. 21:06
 28/36 anonim ***** válasza:
:D:D Nemcsúnya aztjelenti h helyes:D előző voltam:D
2012. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Helyes? Örülök neki,hogy haveromat helesnek tartod,várj szólok neki :D
2012. aug. 29. 21:44
 30/36 Botos Ricsi válasza:
Tényleg helyes vagyok? De nagy meglepetéés :D Amúgy egkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2012. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!