Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú teljesen kikészít és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú teljesen kikészít és összezavar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki már régóta teccik!Egy időben taliztunk is,de ha bulikon voltunk akkor más csajokkal lassúzott,de közben figyelt meg minden!Tegnap besz msn-en és ő olyan kötekedős,meg egyezős,és én is szeretek egyezni!És szóba került,h minek szeretek vele beszélgetni,és én meg mondtam,h mert mindig egyezik velem,és én imádok egyezni!És kérdezte,h én csak azért kellek neki?Meg később voltunk egy habpartyra és ott elment mellettem,megsimizte a hátam,és a nevemen szólítva köszönt!S.O.S!!!!Most akkor mit akar?
2009. júl. 26. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
kicsit érthetőbben is leírhattad volna, először is, mi az, hogy egyezni?:S
2009. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha például biztosra tudok vmit,ő akkor is azt fogja mondani,hogy az nem úgy van!
2009. júl. 26. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

már ne haragudj de azt vitának hívják! mellékesen lehet h csak félénk és nem mer nyitni feléd! Ha elég merész vagy akkor te is bepróbálkozhatsz és akkor megtudod h mi is van valójában!

19/L

2009. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk egyezkedés,mert ilyenen nem szoktunk összeveszni,csak elnevetjük!

Hát mondták már,hogy kicsit félénk,de már többször is beszéltem vele,és olyankor nem volt annyira félénk!

2009. júl. 26. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!