Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni a lányok közeledését?

Figyelt kérdés

Szórakozunk én meg csak adom önmagam erre mindenféle csaj kezd el ölelgetni, meg fogdosni a kezem, miközben én nem akarok senkit sem felszedni csak jól érezni magam, aztán meg elkezdenek így viselkedni én meg "huh most mi a fax van?!".

Most akkor én beszélek félreérthetően?

Persze amikor direkt ez lenne a cél akkor meg sose jön össze semmi.


2012. aug. 29. 00:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ennyi erővel azt is mondhatnám, hogy gyüssz topogni gecó?!
2012. aug. 29. 00:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen még, hogy csak bulizni megy a faszi? Ha egy csaj nagyon akar magának, úgyis megszerez.
2012. aug. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nagy xDDDDDDDD

"gyüssz topogni gecó"

2012. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Azért ez nem új duma. Sokéves már.
2012. aug. 29. 01:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Nőjj fel. Figyelj arra amit mondasz, nem lesz kétértelmű. Ne az legyen a legnagyobb problémád hogy tetszel a lányoknak.
2012. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Béca ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Egyik csaj osztálytársam fogdossa a kezem, a másik meg szó szerint elsírja magát, mert nem akarok a barátja lenni.
2012. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"én nem akarok senkit sem felszedni csak jól érezni magam"


Épp ezért vannak rád indulva, és ezt sokan tanúsíthatják: ha te nélkülük is jól érzed magad akkor az ad egyfajta kisugárzást amire ők jönnek mint a legyek. (Ezen gondolkozzon el minden "jaj de nagyon kéne már valaki de senkinek nem jövök be" típusú kérdező)

2012. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!