Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randizok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randizok egy sráccal aki kicsit hmm. Híres. Nem magyar, és félek, hogy milyen lesz ez az egész. Esetleg tapasztalat valaki? Ugye nem fognak fotosok követni meg semmi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 01:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nekem sem írta meg...
2012. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Nekem igen :)
2012. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Annyira lehet híres, amennyire én szép xD
2012. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
tényleg híres, nekem megírta :D bár attól nem biztos, hogy tényleg randiztak.
2012. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
31%

Én is randiztam hírességgel...Csak titokban kellett tartanom... de már mivel lejárt a szerződésem elmondhatom...:

Mario Casas.

2012. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
48%
Én meg Johnny Deppel!
2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy akiknek megírta, azoknak más és más nevet írt.
2012. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem gyakorin élem az életem. Akik addig kérték azoknak szerintem mindenkinek megírtam. (ez olyan 8ember volt ha jól emlékszem). Azóta meg kb fenn sem voltam. Nem fogok itt senkinek magyarázkodni, se kérlelni, hogy higgyen nekem. Én csak egy szimpla kérdést tettem fel, amire kaptam kb 3 vagy 4 értelmes választ, ami nagyon gáz ahhoz képest, hogy 4 oldal kommi van már. Amúgy az értelmes válaszokat köszönöm, örültem nekik, mert akkor nem tudtam senkivel megbeszélni és kicsit féltem. Picit megnyugtattatok és hála az égnek nem paráztam túl magam és kurv@jól éreztem magam. :) na pás mindenkinek
2012. szept. 10. 18:06
 39/40 anonim ***** válasza:
üzibe én is kaphatok egy nevet ? :3 :)
2013. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
A csudába, hogy nem láttam hamarabb ezt a kérdést! Akkor tudtam volna valamennyire segíteni... :/ Na mindegy.
2013. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!