Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap randizok egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randizok egy sráccal aki kicsit hmm. Híres. Nem magyar, és félek, hogy milyen lesz ez az egész. Esetleg tapasztalat valaki? Ugye nem fognak fotosok követni meg semmi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 01:33
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
legalabb vezetek nevet irj, vagy hogy melyik orszagban hires? de priviben leirhatod az egesz nevet is,mert tenyleg attol fuggenek a fotosok,meg a felhajtas,hogy mennyire hires..igy nehez tanacsot adni.
2012. aug. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Hát kíváncsi lennék ki ez a valaki, de számíts rá, ha nagy sztár akkor lesznek fotósok és mindenhol arról cikkeznek majd, hogy ezzel a pasival látták, stb... De engem speciel nem zavart, amikor 2 hónapja külföldön találkoztam a kedvenc férfi énekesemmel, paparazzók kíséretében jött és szinte mindenki ismeri, ott csattogtak a kamerák, még vették is és a Youtube-on is fent vagyok, nekem tetszett, asszem bírnám a hírnevet! :D Jó, tudom ez kicsit más, de számolj vele! Ennyi
2012. aug. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Ö hát.. annyit még elmondhatok, hogy film sztár. És elég ismert.. nemrég volt film a moziba amibe szerepelt (nem főszereplő volt) de nem irok le ma többet, mert a végén tényleg lesz egy csomo fotós.. ha nagyon kiváncsiak vagytok, holnap ha jól sül el a randi leírom.
2012. aug. 27. 02:01
 14/40 A kérdező kommentje:
Ja es köszi a rendes válaszokat, bár meg nem nyugodtam, de legalàbb fel tudok kèszülni lelkileg. Nem akarom elszurni, mert tetzsik a sràc
2012. aug. 27. 02:03
 15/40 anonim ***** válasza:
Hát, hogy hogy szedted össze az elég érdekes...majd akkor számolj be róla, ha lehet, ahogy akarod.
2012. aug. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne majd.
2012. aug. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
az hogy híres csak azt befolyásolja hogy a kiskegyedben vagy a napiszaron jelenik meg a képetek
2012. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Elég gyakran tesznek fel itt hasonló kérdéseket. Ebből az következik, hogy minden 2. ember híres, vagyis senki sem az.

Biztos vagyok benne, hogy nekem semmit nem mondna a neve.

2012. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
ne feledd, mikor a kameraba nezel, mosolyogj!!!
2012. aug. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
Nincs tapasztalatom, de az a lényeg, hogy ne izguld túl, mert csak rosszabb lehet.
2012. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!