Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen lány? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány? (lent)

Figyelt kérdés
nem bunkó,nem flegma,aranyos, kedves, szép arcú,sminket nem viszi tulzásba,megértő,jó humoru. 14F

2012. aug. 26. 21:16
1 2 3 4
 31/40 Rebka1001 válasza:
Én nem csak annak képzelem magam. Ezzel a mondattal az a baj, hogy az eberek feltalálták a hazugságot, és ahogy ez egyre jobban kezdett elterjedni, úgy nem bíznak meg egymásban az emberek. Bárcsak sokszor lehetne bizonyítani az igazunkat! És én ezt nem hazugságnak, vagy példamondatnak írtam, hogy normális vagy. Nemszeretem a beképzelt embereket.
2012. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Aha,tudod mi az az álszentség?

"Nem szeretem a beképzelt embereket"


Akkor rossz érzés lehet önmagad közelében lenni.


Ps, az okoskodó,idiótákat is feltehetnéd a fekete listára.

2012. okt. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
"és barnahajú és szemű " Ez elég felszínes. Szerintem a "nem bunkó",és "kedves" kategóriákból kiestél,és maradsz az "ilyennek képzelem magam" kategóriában.
2012. okt. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Létezik, csak már egyre kevesebb. Azt javaslom, vigyázz a mai tinilányokkal, egyre többen kiszámíthatatlanok, vihognak, nem veszik komolyan a fiúkat. (ezt nem vegye magéra senki). Ha találsz egy ilyen lányt, győződj meg arról, hogy valóban tetszel-e neki.

18/F

2012. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Hát én bunkó és flegma biztos hogy nem vagyok és folyton mindenki "lecukiz", nem sminkelek, a szépség meg relatív szóval valakinek szép vagyok, valakinek nem.:) Egyébként én katolikus iskolába járok és nálunk egy lány sincs aki ilyen diszkó k*rva lenne.Szóval lehet hogy rossz suliba jársz.:) 13/L
2012. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 J0keer ***** válasza:

a Karibb tenger Kalózai 6 állítólag erről fog szólni!

Jack Sparrow hajóra száll, hogy megkeresse a rejtélyes "tökéletes lányt". Kalandjai során sok veszély fog az útjába kerülni: vámpírok, Dinószauruszok, Alien(köztük E.T is) és a legrosszabb A GONOSZ,KOMOR TESCO PÉNZTÁROSSAL!

Jó film lesz :D

2012. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Jelen, de mondd, mégis miért kell ilyen baromságokat kérdezned? Ezt úgy mondod, mintha ismernéd a nők/lányok 80%-át és már elkeseredtél, hogy nincs normális.
2012. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Naná hogy van! Én kettő ilyet is láttam a nyáron, egyik legalábbis tökéletesen ilyen volt. Ha van ilyen,azért érdemes küzdeni, mert egy igazi angyal
2012. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
nem akarok egosnak tűnni de én ilyen vagyok..teljesen :) mások szerint :DD
2012. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
nekem minden barátnőm ilyen
2012. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!