Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ötletnek tartjátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletnek tartjátok? Meg szeretném lepni a páromat.

Figyelt kérdés
Barátom 2-3 hónapra elutazott. Arra gondoltam, mire hazaér egy 'új' 'Én' várja. Szóval meg szeretnék változni sok mindenben főleg külsőleg. Szeretnék leadni pár kilót, a bőrömet szebbé tenni, új frizura, stb. És mire hazajön egy sokkal szebb lány várná, mint akit itt hagyott. Milyen ötletnek tartjátok? Ti mit szólnátok hozzá ha párotok ezzel lepne meg titeket?
2012. aug. 25. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Hajrá! :)
2012. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök jóóóó! :) Sok sikert!
2012. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet, lehet én is hozzáfogok egy ilyenhez, biztos meglepődik majd az én barátom is :) Ha esetleg valamiben tanácsot kérnél arcápolással meg hajápolással, feszesítéssel kapcsolatban, írj nyugodtan :)
2012. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, sok sikert hozzá!
2012. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!