Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak nem tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nem tudom hogy szeret-e vagy nem?

Figyelt kérdés

A lényeg a múltkor találkoztam egy régebbi barátnőmmel felmentem hozzá kártyázni csak úgy nem volt semmi célja.

aztán elkérte a telefonomat elkezdett nevetni én meg szerettem volna látni hogy mi olyan vicces.a kanapéra ültünk és ő megfogta a kezemet de közben a telefonomat nézte most nem tudom h érez e valamit irántam vagy csak úgy jött neki és észre sem vette h fogja a kezemet? én nagyon örülnék neki ha újra összejönnénk ez csak rajta múlik. Nem tudom mit tegyek pls válaszoljatok


2008. máj. 12. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát éppenséggel lehetett annak is a jele, hogy ... forog a fejébe valami. Szerintem pár nap múlva nyugodtan küldj neki egy sms-t hogy hogy van... beszélgessetek.. és ha esetleg ő is szeretné, majd lehet, hogy megint találkoztok.. ("csak úgy barátilag" :)) onnantól meg már minden jön magától.
2008. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos volt vmi célja annak h megfogta a kezedet, egy lány csak úgy nem fogja meg egy fiú kezét. Pár nap eltelik és minden kérdésedre választ kapsz, de ha te is lépnél egy kicsit előre még hamarabb megtudnád az igazságot.
2008. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SirRasor ***** válasza:
Az előttem hozzászólóval nem értek egyet, mert most pont ebből lett egy kis gond a legjobb barátommal. Én fiú vagyok, ő lány és nemhogy megfogta a kezem de elég rendesen össze is ölelkeztünk, símogattuk egymást. Azt hittem, hogy belémszeretett, de kiderült, hogy neki ez a természetes és szereti ölelgetni a barátait.
2008. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg ha már kiszeretett belőled...nem hinném,h megint belédszeretne..báár..vannak még csodák.:)cshááoo
2008. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!