Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki a szerelmesek falára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szerelmesek falára a saját nevét írja föl, az menthetetlen eset?

Figyelt kérdés
Ahova mindenki ugye a szerelmének a nevét írja fel,én a sajátomét írtam fel. Mert ugyan minek verném át magam,ha egyszer senkit se szeretek annyira mint önmagamat. Voltak már csajaim,de csak testi vágyat éreztem irántuk. Soha nem éltem át a szerelmet. Magamon kívül senkit se tudok szeretni. Változhat ez még,vagy már menthetetlen eset vagyok?

2012. aug. 24. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó nagy egoista lehetsz, hallod-e?!! :DDD xDD

Ha jön egy olyan lány, aki képes arra, hogy megváltoztasson, akkor lehet, hogy nem magadat fogod a legjobban szeretni ...

19/L

2012. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én ugyan ilyen vagyok csak lányban . de ettől függetlenül nem tartom magam menthetetlen esetnek, egyszerűen még nem találtam meg azt az illetőt akinek a dilijei az én dilijeimmel kompatibilisek és szerelmesek lehetnénk, persze van h eljátszok egy két fiúnál a gondolattal és szimpinek találom őket (szóval eléggé passzolnánk, és nem csak testi a vonzalom) , de valami mindig gátat szab a dolgoknak.tehát szerelmes még nem voltam, de nem azért mert nem lennék rá képes , hanem azért mert nincs rá megfelelő partner. az olyan fiúktól herótom van akik 2 3 hét után azt mondják h mindennél jobban szeretnek , ennyi idő alatt max ragaszkodás alakulhat ki, bámulat, vagy csodálat, esetleg rajongás, de a szerelem más tészta.dehogy vagy reménytelen hiszen azért tetted fel a kérdést is mert tudod h ez változni fog csak félsz kimondani magadban , h valamiért nem mersz szeretni.
2012. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!