Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavarna ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna ha egy srác az utcán/buszon rátok köszönne és elkérné a számotokat?

Figyelt kérdés
randi, lány,

2012. aug. 23. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Helyes vagy: számot talán nem, de facebookot igen, kávéra se mondanék nemet, ha előtte beszéltünk valamennyit.

Ronda vagy: nem ismerlek bocsi, inkább hagyjuk.

2012. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Srácok, jobb ha hozzászoktok. A lányok csak akkor várják hogy leszólítsák őket, ha helyesek vagytok és bejöttök nekik. Honnan tudjátok ezt? Gondolatolvasás! Látjátok nem is annyira nehéz...
2012. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!


Nem kell gondolatot olvasni. Annyit a tükörben is látsz, hogy versenyképes vagy-e vagy nem. Próbálkozni meg lehet, csak fel kell készülni az elutasításra.

Gondolom neked sem az minden vágyad, hogy mondjuk troll külsejű nők szólítgassanak le.:D Nyilván ha odamész valakihez és 'randira hívod' akkor nem az atomfizikai kutatásodhoz keresel alanyokat, hanem próbálsz olyan ismeretségeket kötni, és egy idő után kiderül, hogy akit kinéztél, alkalmas-e partnernek. Ahhoz meg, akár tetszik, akár nem, kell hogy vonzódj hozzá, és akkor tetszik a külseje is. Ha meg mondjuk lány igent mondana, elmenne a találkozóra, mert nem akar megbántani, és utána közölné, hogy bocsi mégse, akkor ő lenne a hű de mekkora ribanc, aki hogy képzeli, hogy csak szórakozik a pasikkal.

2012. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
velem egy hete fordult elő pont ez. egy győri busszal jöttem haza és egy fiú beült mellém, leszállás előtt pedig elkérte a számomat.. de annyira meglepődtem ettől hogy nem tudtam mit szólni és így nem is adtam meg a számomat xD pedig nem volt ronda. hízelgőnek éreztem :) utólag már tuti megadnám
2012. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!