Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác elhívott moziba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác elhívott moziba. Ilyenkor mi a szokás, hogy vessuük a jegyeket?

Figyelt kérdés
Mármint ő fizet, elvégre ő hívott, vagy külön-külön veszünk jegyeket? Vagy miután megvette a jegyeket, én kifizetem neki? Még sosem voltam ilyen szituban, rám férnek a tanácsok :$ előre is köszi :) 16/L

2012. aug. 21. 10:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*vesszük
2012. aug. 21. 10:44
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Ő hívott, akkor szerintem neki kellene fizetni! Azért az elég gáz lenne, ha elhívok egy lányt moziba, utána meg kifizettetem vele a jegyet.
2012. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Úgy illik hogy ő fizesse a jegyeket.De ne legyél pofátlan és ne próbálj meg a pénzén élősködni!Nem tudom ő hogy van ezzel de én egyből kiszúrom ha valaki olyan..
2012. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

legyen nálad pénz.készülj ugy h a sajátodat te fizeted.ha a srác mondja h ne majd én akk engedd neki és köszönd meg.

nem nagy ügy.

2012. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
megveszi a jegyet te pedig ajánld föl hogy meghivod popcornra vagy ilyesmi... illik viszonozni a dolgot, hogy egyensúlyban maradjatok, így a srác nem fogja azt gondolni hogy kihasználod
2012. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi hasznos válaszokat! :)
2012. aug. 21. 10:51
 7/13 anonim ***** válasza:

hm nálunk úgy volt,hogy mindenki a sajátját fizeti

mondjuk ez közös megegyezés volt.

2012. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ez az első ilyen alkalom, akkor engedd meg neki, hogy fizesse, de azért legyen nálad pénz, mert lehet, hogy egy sóher paréj :).

Amúgy, ha ez nagyon zavar, vedd te a kukoricát, és akkor kb. egál.

2012. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, legyen nálad pénz, de ha elhívott valószínűleg belekalkulálta azt is, h ő fizet mindent
2012. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A normálisabb pasiknak (akik kellően érettek is egy kapcsolathoz), rosszul is esik, ha a másik fél szeretne fizetni. Én még a barátaimmal is úgy megyek el valahová, hogy egy kör piát én fizetek, egyet a következő stb, utálom ha össze kell dobnom a pénzt valakivel. Attól meg agyvérzést kapok, ha egy lánnyal vagyok, és ő fizet a pénztárnál, nem én. Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de szerintem az kínos. Akkor inkább később adja ide a pénzt, vagy majd úgy hívjon meg valamire, hogy nem látom.
2012. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!