Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy srác elhívott moziba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác elhívott moziba. Ilyenkor mi a szokás, hogy vessuük a jegyeket?

Figyelt kérdés
Mármint ő fizet, elvégre ő hívott, vagy külön-külön veszünk jegyeket? Vagy miután megvette a jegyeket, én kifizetem neki? Még sosem voltam ilyen szituban, rám férnek a tanácsok :$ előre is köszi :) 16/L

2012. aug. 21. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont ma 15:32


egy igazi úriember vagy :)


én azt utálom ha mindent fizetnek nekem, mert úgy vagyok vele hogy később tuti a fejemhez vágják.... úgyhogy én általában (ha lehet tudni az összeget) előre odaadom az én részem otthon, ha kettesben vagyunk, vagy utána - ha nem fogadja el meg "véletlenül" ott hagyom :D

2012. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)


Egészen addig próbálok úriemberként viselkedni, amíg látom, hogy érdemes, és megtérül a befektetés (és ez alatt persze nem az anyagi térítést értem, hanem a pszichológiait). Ha kihasználnak sem fogom ráterhelni a jelzáloghitelemet, meg elperelni a nagyanyja urnáját, de szép lelkiismeret furdalást tudok okozni és egyszerű pillantással.

2012. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én biztos nem fizetném ki neked :D

Egyből le lehet mérni egy csajról, hogy anyagias vagy sem.

Nőre költeni szerintem pénzkidobás, előbb utóbb vége lesz főleg fiatalon és akkor gondolkozik az ember, hogy mennyi pénz elment.

Bocs ezért az elég furcsa hozz állásomhoz.


Szerintem neki kéne fizetni ha meghívott.

De ha haverok vagytok akkor mindenki magának.

De legyen nálad azért pénz nehogy hoppon maradj ;)

2012. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!