Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tanácsokat randihoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsokat randihoz?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy van egy srác, közös ismerősön keresztül ismertem meg, szerveztünk együtt egy közös strandolást, többen is, de az végül nem valósult meg. Beszéltünk már párszor jó nagyokat, és most felvetette, hogy menjünk el strandra kettesben. :) Volt már 2 kapcsolatom, elég hosszú ideig tartottak, de őket sokkal jobban ismertem, személyesen ismertük egymást, és sose voltam így randira hívva.

A srác számomra az álompasi kategóriába tartozik, belső és külső alapján is, szóval örülnék, ha jól sülne el a dolog.

Minden tanácsot szívesen fogadnék, főleg ilyen strandolós randihoz. :)


2012. aug. 23. 01:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt. 16 vagyok a srác 20.
2012. aug. 23. 01:46
 2/5 anonim válasza:
Az alapján amit leírtál, a randin nem kell semmit csinálnod, csak legyél hétköznapias, amilyen vagy.. azt várja. Nem véletlenül hív strandra, ez a buli nem sülhet el rosszul :D
2012. aug. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
maszatoljatok a kerítés mellett
2012. aug. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

add önmagad:)

és "játszadozz" vele kisit a vízben.

nem úgy értem mint a előttem lévő értelmes hozzászólók.

biztos ő is szórakozni fog veled,bedob a vízbe te meg nyomd le a víz alá például:)ilyen apró kis játékok,cukkolások

legyél kedves,csúzdázzatok együtt,fagyizzatok,jacuzzi...aközben jól el lehet beszélgetni:)

szőrtelenítése figyelj!

sok ikert:)

2012. aug. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Volt már 2 kapcsolatom, elég hosszú ideig tartottak"

WTF??? 16 évesen két hosszabb kapcsolat? Ha volt másfél éves, akkor azt mondom tényleg elég hosszú volt azért... de akkor azt jelenti 13 évesen már pasiztál? o.O Szánalmas... Amúgy nem ajánlom a strandot randizni. Nem találom megfelelőnek első-második-harmadik randinak

2012. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!