Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legideálisabb helyszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legideálisabb helyszín az első randihoz?

Figyelt kérdés
Mozi, uszoda, park, vagy bármi más? Ti hol randiztatok először? Mit ajánlotok? Miért?
2012. máj. 22. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy séta a parkban, esetleg kutyasétáltatás. Ott csak egymásra kell figyelni, egyből kiderül ha untat az illető.


22/f

2012. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tesco.

Amúgy a mozit nem ajánlom, nem tudtok beszélgetni, elég frusztráló első randinak. Max ha előtte sétáltok egyet, vagy beültök valahova beszélgetni. De ezek önmagukban is elegek, én a mozit leszavaznám.

2012. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk egy kocsmában volt az első randink. Délben. :D

Szóval furább randihelyet nehéz lett volna találni, de tök jól elvoltunk. :D Annyira jól elbeszélgettünk, és olyan vicces volt, hogy tudtam, hogy nekem-ő-KELL! :D

21L

2012. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem szavaznám le a mozit. olyan helyet ajánlanék, ahol nem olyan feltűnő, ha nem beszélgettek egyfolytában. mert biztosan lesz olyan, h pár percig csak csendben lesztek, ez tök normális. egy közös bicajozás, vagy strandolás, ahol akár versenyezhettek is a medencében poénból, ott tuti feloldódtok, vagy egy meccs, ahol a jó hangulat adott...
2012. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok ajánlani, hogy több helyre is menjetek el (pl. elindultok sétálnni egy parkba, utánna megisztok egy üditőt, stb.).
2012. máj. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!