Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehet az, aki mellett nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az, aki mellett nem érzi magát biztonságban a barátnője?

Figyelt kérdés
A barátnőm egyszer odahívott magához hogy beszélni akar velem és mondta hogy engem nem látott még verekedni és nem tudja mennyire érezheti magát biztonságban mellettem. Mi ez az egész, verjem el a fél várost hogy lássa biztonságba érezheti magát mellettem? Vagy miből látta hogy esetleg nem lennék férfi? Már az 5. nőm csinálja ezt velem.
2012. aug. 22. 19:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ez érdekes hozzá állás a bnőid részéről. De megnyugtatlak, én most a hétvégén voltam balatonon. Az egyik srác aki velünk volt, szerintem lehet 60-66 kiló között. És van barátnője, egész jó mellesleg.


Szóval vékony, meg nagyon fehér a bőre, szóval nem az a kigyúrt, barnult, szuper-man. De tök jól elvannak. Nem tudom mi válthatja ki, hogy még másnál ez nem gond, nálad mindig erről kérdezősködnek. Biztos megakarják mutatni a világnak ők milyen kemények, rajtad keresztül persze.

2012. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha ő a verekedésben látja benned a biztonságot, és nem abban, hogy gondoskodsz róla, szereted, törődsz vele, akkor már hibázik a dolog.



5 csaj még nem a világvége ha statisztikát akarunk vonni.

Egy csaj, aki verekedésről beszél, elment az esze.

A mai világban a cigányok hátba szúrják a buszmegállóban este az embert, ha 50 kilós ha 100 kilós.


Adj esélyt magadnak, a 6. bnő már lehet normális lesz.

2012. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Dicsérik a humoromat, de amikor valahol balhé volt onnan mindig elmentem. Igazábol én félek a bunyótol.
2012. aug. 22. 20:10
 14/22 A kérdező kommentje:
És gyanítom, hogy ez a dolog lehet ami miatt engem megkérdőjeleztek.
2012. aug. 22. 20:13
 15/22 anonim válasza:
Miért kell megvédeni egy lányt? Ne kerüljön olyan helyzetbe és nem lesz baj, nem kell olyan emberekkel barátkozni akik cinkesek. Nekem nem egy barátom volt már és egyiknél se ez volt a döntő dolog, hogy megtud-e védeni. Szóval szerintem semmi baj sincs veled, és ha neki ez így amilyen vagy nem tetszik inkább hagyd..te se mondod meg neki (szerintem), hogy fogyjon le vagy bármi. Úgy szereted ahogy van.
2012. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Csak nem annak a lánynak vagy a barátja, aki ezt a kérdést tette fel?:

:DDD

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33072..

2012. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Akinek egy szamurájra van szüksége, egy igazi ninjára. :DDD
2012. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

az utolsó választ megfontolhatod, volt velem hogy buzgott bennem a tesztoszteron (vagy nem tudom, akármi). És csomót járt ezen a témán a fejem.


Szóval annyit agyaltam rajta, hogy már néha igazán kedvem lett volna, meg tökre beleéltem magam hogy milyen lenne ha neki mennék valakinek is leütne. Illetve ezt a környezetemben lévő emberekkel képzeltem el, nem hogy az utcán letámadok valakit, azért az ítélőképességem nem ment el.


Aztán, ezt néha kicsit nehéz volt magamba tartani, de egyébként semmi pozitívum nem volt. Mit tudom én dobáltam papírral valakit, vagy rávágtam az asztalra, stb, keménykedtem. Általában olyanok voltak, hogy bajom van? jól vagy? normális vagy??.. de pontosan erre is voltam kíváncsi, hogy most akkor így kéne viselkednem, ez a jó?


De hát nem, de egyszer mondtam oké, és adódott egy szituáció aminek az lett a vége hogy kaptam egy nagy "pofont". De annyi volt bennem az adrenalin hogy kb nem is éreztem semmi fájdalmat, persze később fájt de nem volt vészes. Csak megütött, én ugye hátraestem, elestem aztán ott feküdtem. Még igazából egész kellemes is volt, ott feküdni, el tudtam volna aludni. De csak nem ájultam el, pedig tuti tök kipihentem volna magam..


Mind1 a lényeg, hogy nem tartanak keményebbnek, bénábbnak se, ez volt, aztán ennyi. Az egyetlen dolog ami változott, hogy én nyugodtabb lettem.

2012. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ja a 12. válaszolóról dumáltam, hogy megfontolhatod amit írt. Szóval nem minden lánynak mániája hogy fitogtasd milyen über kemény csávó vagy. DE fix hogy vannak olyanok, akiknek ez imponál, azt hogy te mit akarsz meg rajtad múlik.
2012. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"180magas/85kg és nem sportolok meg nincs rajtam izom"

Pedig egy ilyen alkat jó alap lenne rá!


"30-as a bicepszem"

Akkor ez miből van?!


"Hol itt a baj."?

"Igazábol én félek a bunyótol."

Itt!

2012. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!